Czapki reklamowe z haftem - artykuł blogowy - RAVEN

Czapki reklamowe z haftem

Czapki reklamowe to obecnie obok smyczy najpopularniejszy gadżet reklamowy. Połączone z wyhaftowanym logo stanowią nie tylko element odzieży reklamowej dla pracowników, ale też ciekawy oraz funkcjonalny pomysł na prezent dla każdego klienta.

 

Raven oferuje Państwu szeroki wybór modnych fasonów czapek połączonych z profesjonalnie wykonanymi haftami oraz nadrukami.


Haft tradycyjny od lat jest jedną z najpopularniejszych technik zdobienia odzieży. Umieszczając tą techniką logo na czapce czynimy reklamę trwałą, estetyczną oraz skuteczną.

Czapki z daszkiem są ta częścią odzieży, na której najlepiej prezentuje się haft 3D. Ta coraz popularniejsza technika haftu możliwa jest między innymi dzięki specjalnej piance, która czyni haft przestrzennym. Umiejscowić go można nie tylko na przednim panelu, ale też na łuku z tylu czapki lub na bokach. Ciekawym rozwiązaniem jest obecnie połączenie haftu płaskiego z haftem 3D. Wykonanie tylko wybranego elementu metodą 3D czyni czapkę atrakcyjną i modną.

Czapki to element odzieży noszony na co dzień - latem z daszkiem, chroniące przed słońcem, a zimą ciepłe czapki dzianinowe. Potencjał czapek warto zatem wykorzystać w promocji swojej firmy.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space