Koszule - blog - Raven

Koszule

Wiele firm wyposaża swoich pracowników w koszule, krawaty apaszki. Poprzez jednolity strój pracownik identyfikuje się z danym przedsiębiorstwem. Aby wzmocnić tę więź, istnieje możliwość wyhaftowania lub wykonania nadruku na koszulach logo firmowego.

 

Szczególnie ważne przy wyborze takiego typu odzieży jest ich wysoka jakość, gdyż będą codziennie noszone oraz często prane. Dlatego producenci przykładają szczególną uwagę do ich wytrzymałości.


Koszule z wyhaftowanym logo firmy mogą służyć także jako odzież reklamowa. Firma RAVEN specjalizuje się w tego typu ubraniach, na których możemy wyhaftować logo zgodne z projektem klienta i w wybranej przez niego kolorystyce.

Jednolity strój pracowników jest co raz częściej spotykany w firmach, gdyż dzięki temu klient od razu może rozpoznać osobę pracującą w danym przedsiębiorstwie.

Taki sposób reklamy jest dziś trendem, który bardzo szybko się rozprzestrzenia. Koszule z haftem lub nadrukiem są w biznesie najlepszym sposobem promocji, odzież staje się znakiem rozpoznawalnym i jest jednocześnie lubiana przez pracowników.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space