Odzież firmowa i na targi - blog - Raven

Odzież firmowa i na targi

Odzież firmowa może posiadać druk lub haft, a poprzez to staje się mobilną reklamą na noszącym ją pracowniku. Kto mógłby lepiej reprezentować firmę, niż sam pracownik? W firmie, w aptece, w klubie sportowym, czy u lekarza pokazujemy się publicznie, obecnym jak i potencjalnym przyszłym klientom.

Największym dobrem każdego przedsiębiorstwa jest możliwość uzyskania efektu ponownego rozpoznania i identyfikacji z konkretną firmą. Jednolity strój firmowy lub reprezentacyjny na targi  stał się perfekcyjnym i ulubionym narzędziem każdego przedsiębiorstwa. Również kluby dostrzegły duże znaczenie tego rodzaj marketingu, dlatego również posiadają odzież z logo klubowym.

W branży rzemieślniczej są nimi często ogrodniczki, t-shirty, swetry i kurtki, które posiadają wyhaftowane firmowe logo, a także dodatkowo imię i nazwisko danego pracownika.

Szczególnie cenione w odzieży firmowej/na targi jest wykonanie logo haftem. Najczęściej wykonuje się go na kołnierzykach koszul, a jego wysoka jakość wykonania jest niezwykle ważna dla wystawcy.


 

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space