Odzież reklamowa - koszulki reklamowe - blog - Raven

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa

Bluzy, koszulki polo czy T-shirty to elementy odzieży noszone przez każdego na co dzień. Jak można wykorzystać ten fakt w promocji Twojej firmy? Najprostszym, a zarazem  najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zapewnienie pracownikom odzieży reklamowej z logo lub nazwą firmy!

Bluzy polarowe, koszulki z nadrukiem

Firma Raven od 1999 roku zajmuje się produkcją odzieży reklamowej. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór asortymentu – od najpopularniejszych bluz polarowych i dzianinowych oraz koszulek polo po mniej popularne, ale równie skuteczne w promocji firmy fartuszki czy stroje dla hostess i kurtki.  


Dopełnieniem perfekcyjnej reklamy jest umieszczenie na odzieży firmowego logo. Raven – jako firma dbająca w pełni o Twoją reklamę – zajmuje się również zdobieniem odzieży.

 Haft komputerowy, nadruk, laser

Na wybranym przez Ciebie elemencie odzieży wykonać możemy m.in. haft komputerowy, nadruk lub wypalanie laserem. Na konkretnych materiałach niektóre techniki dają szczególnie ciekawy i estetyczny efekt.

 

Na odzieży polarowej, a także kocach wykonanych z tego materiału, polecamy umieszczenie wybranego wzoru za pomocą wypalania lub wytłaczania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Raven. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty oraz doradzamy jak najlepiej zadbać o wizerunek Twojej firmy.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space