Odzież reklamowa - blog- Raven

Odzież reklamowa

Bluzy, koszulki polo czy T-shirty to elementy odzieży noszone przez każdego na co dzień. Jak można wykorzystać ten fakt w promocji Twojej firmy? Najprostszym, a zarazem  najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zapewnienie pracownikom odzieży reklamowej z logo lub nazwą firmy!

Firma Raven od 1999 roku zajmuje się produkcją odzieży reklamowej. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór asortymentu – od najpopularniejszych bluz polarowych i dzianinowych oraz koszulek polo po mniej popularne, ale równie skuteczne w promocji firmy fartuszki czy stroje dla hostess i kurtki.  

Dopełnieniem perfekcyjnej reklamy jest umieszczenie na odzieży firmowego logo. Raven – jako firma dbająca w pełni o Twoją reklamę – zajmuje się również zdobieniem odzieży.

 

Na wybranym przez Ciebie elemencie odzieży wykonać możemy m.in. haft komputerowy, nadruk lub wypalanie laserem. Na konkretnych materiałach niektóre techniki dają szczególnie ciekawy i estetyczny efekt.

 

Na odzieży polarowej, a także kocach wykonanych z tego materiału, polecamy umieszczenie wybranego wzoru za pomocą wypalania lub wytłaczania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Raven. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty oraz doradzamy jak najlepiej zadbać o wizerunek Twojej firmy.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space
background
Logotyp 1
Logotyp 2
Logotyp 3
Logotyp 4
Logotyp 5
Logotyp 6