Odzież reklamowa, gastronomiczna z haftem, nadrukiem - producent RAVEN - Złoty i czarny – doskonałe połączenie.

Złoty i czarny – doskonałe połączenie.

Mini luksus zamknięty w hafcie.

Złoty kolor jest odpowiednim kolorem, jeżeli chcesz podkreślić luksusowy charakter swojej marki. Nie od dzisiaj wiadomo, że ten kolor jest utożsamiany z bogactwem i luksusem. Metaliczna złota nić jest specyficzna – nadaje się na bogato zdobiony florystyczny ornament królewskiego stroju, ale również może być zastosowana jako mini akcent podkreślający konkretną rzecz – koszulkę czy czapkę.  Najlepszym kompanem złotego jest czerń. Czerń jest elegancka, dostojna, dystyngowana i doskonale odbija odcienie złotego na sobie.

W letnim sezonie chciałbyś, żeby twoi klienci zabłysnęli? Może warto zastanowić się nad ciekawym fasonem czapki typu baseball czy snapback oczywiście w odcieniach czerni. Najbardziej sprawdzonym i ulubionym przez naszych klientów modelem czapki snapback jest 6089M marki FLEXFIT, zaś z basebollowych czapek to 6245CM tej samej marki. Przy fasonie 6089M klienci decydują się na haft 3D i takie połączenie z odpowiednio dobraną grafiką wygląda naprawdę imponująco. Zaś na baseball cap najlepiej wybrać niewielki haft np.: w kształcie róży. Jeden metaliczny haft nadaje charakter i podkreśla ekskluzywny charakter twojej matki.

Oczywiście możesz szukać czegoś innego, charakterystycznego, ale nie tak bardzo rzucającego się w oczy, jednak wykwintnego. Może mini luksus zamknięty w mini naszywce lub breloku haftowanym? Mogą być w różnych kształtach np. ananasa. Właśnie ten owoc kojarzy się ze Słońcem, wakacjami i odpoczynkiem, namiastką luksusu.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space
background
Logotyp 1
Logotyp 2
Logotyp 3
Logotyp 4
Logotyp 5
Logotyp 6