Dlaczego warto wybierać odzież produkowaną w Polsce? - blog - RAVEN

Dlaczego warto wybierać odzież produkowaną w Polsce?

Wiele przedsiębiorców staje przed wyborem firmy, która wykona atrakcyjną odzież reklamową bądź gadżety z logo. Jak osiągnąć kompromis i wybrać ofertę, która zapewnia wysoką jakość produktów i jednocześnie nie karze przepłacać?

Polska odzież reklamowa

Produkcja odzieży w Polsce wiąże się z jedną, istotną zaletą – zamówienia można zrealizować szybciej i taniej, ponieważ cena nie musi uwzględniać transportu, cła czy innych, dodatkowych opłat, które często pojawiają się w przypadku zamawiania odzieży zza granicy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – łatwo można skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za przyjmowanie zamówień. Bariery językowe bywają kłopotliwe, a przede wszystkim potęgują niepewność zamawiającego – czy na pewno wszystko zostało ustalone w sposób jasny? Czy ilość sztuk, kolorystyka czy rozmiary będą się zgadzały? Czy nie trafimy na dodatkowe koszty? Ile będzie trwał transport?

 

Zobacz tutaj koszulki reklamowe z nadrukiem, odzież gastronomiczna, fartuchy gastronomiczne.

Kontrola jakości, gwarancja zadowolenia

Każdemu zależy na czasie i jakości – zamawianie odzieży reklamowej czy promocyjnej na terenie kraju nie tylko wzmacnia polską gospodarkę, ale i jest zwyczajne bezpieczne. Odzieży produkowanej w Polsce nie dotyczą tak rygorystyczne ograniczenia prawne, jak w przypadku zamawiania jej z innych krajów. Ubrania z polskich firm odzieżowych docierają do klienta ofoliowane, spakowane w kartony i czytelnie oznakowane, a ich wysyłka nie stanowi żadnego problemu. Dostawa na wyznaczone miejsce to zauważalna wygoda. Wiemy, że dla wielu czas ma największe znaczenie, dlatego staramy się sprostać oczekiwaniom klientów. Duża powierzchnia magazynowa pozwala nam realizować wiele zleceń jednocześnie. Oferujemy kontrolę jakościową zamawianych towarów, która gwarantuje, iż produkty nie będą posiadały mankamentów. Proponujemy również prasowanie odzieży, metkowanie i dostarczanie gotowych przesyłek bezpośrednio do Państwa klientów. W ten sposób możesz przekazać spersonalizowane gadżety reklamowe czy firmowe swoim klientom odzież na czas.

 

 

Kolejny artykuł: Wypalane logo firmy? A może tradycyjny sitodruk lub odzież z haftem?

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space