O firmie

Firma RAVEN od 1999 r. zapewnia profesjonalne usługi obejmujące zarówno produkcję, jak i projektowanie odzieży reklamowej, roboczej i gastronomicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo reklamowe T-shirty, koszulki Polo, bluzy, polarowe z haftem, kurtki, bluzy z dzianiny podbiciowej, fartuchy dla gastronomii, zapaski kelnerskie oraz barmańskie, bluzy kucharskie, koszule kelnerskie z nadrukiem i bluzki wizytowe, stroje dla hostess, odzież roboczą, nakrycia głowy, torby i plecaki reklamowe.

 

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta, dlatego wszystkie wyroby, które proponujemy, szyte są na indywidualne zamówienie. Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku oraz nieustannie pogłębiana przez nas wiedza z zakresu technologii, pozwalają nam oferować rozwiązanie optymalne i dopasowane do potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje wiele gotowych modeli, ale życzenie klienta wykonujemy również nowe projekty. Wiemy, że zaufanie procentuje, a zadowolony klient chętniej wróci z kolejnymi zamówieniami. Państwa zadowolenie jest więc dla nas największym komplementem.

 

Wiemy, że jakość to cecha, która jest bezkompromisowa, dlatego współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami i importerami tkanin, dzianin i dodatków. Z czystym sumieniem możemy zagwarantować trwałość i profesjonalne wykonanie produktów. Wszystkie tkaniny i dzianiny , które wykorzystujemy w procesie produkcji, posiadają niezbędne certyfikaty wymagane na rynkach UE. Odzież reklamowa, gastronomiczna i robocza, którą proponujemy zapewnia wygodę na co dzień, trwałość materiałów i estetyczny wygląd.

 

Chcemy ciągle się rozwijać, dlatego bazując na własnym doświadczeniu i sugestiach Klientów, tworzymy projekty nowych modeli. Na wybranym elemencie odzieży wykonujemy dowolny haft, aplikację, sitodruk, transfer, sublimację, nadruk farbą fluorescencyjną lub puchnącą oraz laser. Proponujemy również znakowania odzieży za pomocą dodatków takich jak: wszywki żakardowe, guziki i żakardowe przywieszki do zamków.

 

Zachęcamy do zapoznania się działem OFERTA, gdzie prezentujemy przykładowe wzory odzieży reklamowej, odzieży gastronomicznej z haftem i roboczej. W celu otrzymania szczegółowych informacji, takich jak propozycji fasonów czy cen, prosimy o przesłanie zapytania zawierającego opis interesującego Państwa asortymentu, ilość zamawianych produktów oraz grafikę logo.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

wycena Raven

Zapytaj o

wycenę