Fruit of the Loom, czyli soczysta klasyka - blog - RAVEN

Fruit of the Loom - soczysta klasyka

Historia marki Fruit of the Loom

Firma Fruit of the Loom została założona w 1851 roku w Stanach Zjednoczonych. Od początku istnienia firmy, głównym założeniem było wykonywanie tekstyliów z dobrej jakościowo bawełny, tak by ubrania były trwałe i długo zachowywały ładny wygląd.

Odzież Fruit of the Loom

Ciekawostką jest fakt, że znak handlowy marki jest starszy od znaku Coca-Coli. Tak wielkie doświadczenie zaowocowało popularnością, która trwa do tej pory. Wiele producentów odzieży reklamowej sięga właśnie po koszulki czy bluzy Fruit of the Loom, dlatego, że świetnie wykonuje się na nich nadruki reklamowe. Krótkie terminy dostaw to kolejna zaleta, która wpływa na częsty wybór produktów tej znanej marki. Różnorodna gramatura koszulek i 100% bawełny ze zwiększoną gęstością ściegu sprawia, że każdy nadruk reklamowy wygląda atrakcyjnie i jest trwały. Koszulki Fruit of the Loom dobrze eksponują haft komputerowy, który jest trwały, niezależnie od prania w wysokiej temperaturze.

Odzież reklamowa, koszulki reklamowe

Niezależnie od tego czy wybierzemy koszulki Polo z krótkim czy długim rękawem, możemy mieć pewność, że nigdy nie wyjdą z mody! Klasyczne rozpinane bluzy czy bluzy z kapturem, miękkie w dotyku spodnie dresowe to opcja dla tych, którzy kochają wygodę. Odzież robocza noszona na co dzień musi być przede wszystkim funkcjonalna, odzież reklamowa zaś powinna pozwalać na haft czy umieszczenie aplikacji haftowanej. Z tego względu lepiej wybierać koszulki czy koszule Fruit of the Loom, które zwyczajnie sprawdzają się jako baza do zdobienia odzieży.

Odzież firmowa, która jest ekologiczna

Russell Corporation

Ostatnimi czasy firma została przejęta przez Russell Corporation. Umiłowanie do wysokiej jakości materiałów pozostało, co widać zarówno w damskich, jak i męskich fasonach. Uniwersalne wzory sprawdzają się przede wszystkim jako odzież na co dzień lub odzież korporacyjna. Firma rozwija się, co oznacza, że uwzględnia aspekt ekologii – nowoczesny system filtracji pozwala na odzyskanie ponad 60% zużytej wody, a zastosowanie najnowszej technologii i dysz rozpylających barwniki, powoduje, że zużycie odpadów jest znacznie mniejsze. To ważne – w końcu Fruit of the Loom zawsze słynęła z ciekawych kolorów. Ubrania barwione w bezpieczny sposób, to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie, i dla środowiska.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space