Koce z firmowym logo także na lato - blog - RAVEN

Koce z firmowym logo także na lato

Wieczory w restauracyjnym ogródku

Dla dobra klienta, właściciele restauracji już od jakiegoś czasu wychodzą naprzeciw zróżnicowanym potrzebom, na skutek czego coraz częściej możemy zauważyć bardziej przemyślane wyposażenie  lokali. Latem bardzo często jemy posiłki na zewnątrz. Dzięki temu, że możemy cieszyć się z coraz dłuższych wieczorów, większość naszych kolacji może przedłużać się nawet do późnych godzin. Aby zapewnić sobie komfort przebywania na powietrzu, także wieczorem i nocą, mamy możliwość korzystania ze specjalnie przygotowanych kocyków, umożliwiających przyjemne ogrzanie. Zakupione hurtowo produkty warto tym samym zaopatrzyć w firmowe logo, aby nie utraciły na swojej unikatowości. Pozostawiając koc zupełnie czysty, nie jest w żaden sposób identyfikowany z miejscem, do którego został zakupiony. Zainwestuj zatem w haft lub nadruk logo firmy i postaw na skuteczną reklamę swojej działalności wśród klientów niemal w każdym wieku.

Piknik na polanie

Lato sprzyja częstszemu przebywaniu na świeżym powietrzu. Jeśli w tym czasie zdarzają się Wam jednodniowe wyjazdy gdzieś za miasto lub kilkugodzinne wycieczki do pobliskiego lasu, z pewnością zaopatrujecie się w coś do zjedzenia. W takich miejscach nieczęsto będziecie mogli skorzystać ze stołu i krzeseł, dlatego warto zabrać coś do rozłożenia się w porze obiadowej, we własnym zakresie. Doskonałym pomysłem będzie zabranie ze sobą koca, na którym w miłej atmosferze da się skonsumować obiad lub podwieczorek. Doskonale, jeśli taki spontaniczny rodzinny wyjazd ułatwi także promocję Twojej działalności. Za idealną przestrzeń do nadrukowania logo Twojej firmy, będzie zatem płaszczyzna wspomnianego kawałka materiału. Pikniki stają się coraz bardziej popularną formą rodzinnego wypoczynku,a dla Ciebie, mogą stać się także jedną z bardzo trafnych form reklamowania.

Koce z firmowym logo także na lato
Koce z firmowym logo także na lato

Koc przydatny na plaży i na szlaku

Podczas letnich wędrówek w górach, warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, które umożliwią nam większą swobodę działania i komfort w podróży. Jak wiemy, pogoda, szczególnie latem, jest nieprzewidywalna. Może nas zatem zmusić do odpoczynku lub szybkiej ucieczki przed deszczem. Aby być zawsze przygotowanym na każdą nieoczekiwaną pogodową i kondycyjną zmianę, przed wyjściem na wycieczkę po szlaku, zapakuj do plecaka dodatkowy koc, który zapewni ogrzanie, albo zagwarantuje miękkie miejsce na odpoczynek w czasie gorących dni. Jeśli wolicie morze, cały dzień na plaży doskonale ułatwi miękki koc, zapewniający odpowiednią dawkę relaksu na rozgrzanym od słońca piasku.

Ilu turystów decyduje się na wakacje w górach i nad morzem? Z pewnością jest to bardzo duża grupa. Sprezentujmy zatem koce z firmowym logo naszym pracownikom i ich najbliższym, a dzięki temu dajmy sobie szansę na mobilną reklamę działalności za pomocą nadrukowanego logo we wszystkich zakątkach Polski i świata.

Koce wyprodukowane i zaprojektowane przez firmę RAVEN, to produkty wykonane obustronnie z polarowego materiału. Są gotowymi produktami, które doskonale nadają się do umieszczenia na nich firmowego emblematu. Koce firmy RAVEN pozwolą zatem na umieszczenie na nich haftu oraz wytłoczonego i odpowiednio wypalonego wzoru. W zależności od wymagań i potrzeb Klienta, z powodzeniem możemy zastosować wszystkie wspomniane metody na każdej powierzchni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

 

Kolejny artykuł: Odzież reklamowa dla dzieci, czyli marketing dla najmłodszych

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space