Koszule reklamowe z haftem - eleganckie koszule firmowe

Koszule reklamowe z haftem - eleganckie koszule firmowe

Koszule reklamowe z logo, odzież reklamowa, koszule z nadrukami
Koszula z logo, Koszule reklamowe z logo, odzież reklamowa, koszule z nadrukami

Raven jest firmą która od wielu lat zajmuję się produkcją odzieży reklamowej. Oferujemy Państwu m.in. bluzy polarowe, koszulki polo, T-shirty czy koszule. Na wszystkich tych elementach umieścić możemy wybrane przez Państwa logo, używając różnych technik. Do najczęściej wybieranych należą haft komputerowy, nadruk lub aplikacja.


Dla wszystkich, którzy szukają eleganckiej i efektywnej reklamy, idealnym rozwiązaniem są koszule z haftem. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Szeroki wybór krojów oraz kolorów koszul reklamowych pozwala dobrać najlepiej pasującą do Twoich pracowników.

 

Dopełnieniem skutecznej reklamy oraz profesjonalności jest umieszczenie na koszulach logo lub nazwy firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników wybrane przez Ciebie wzór wykonany jako haft w pełni odwzorowywać będzie logo Twojej firmy.

 

Koszule reklamowe firmy Raven to także trwałość nawet po wielokrotnym używaniu oraz praniu. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są koszule oraz użycie najwyższej jakości nici pozwala cieszyć się klasyczną i elegancką reklamą przez długi czas.

Eleganckie koszule firmowe

Chcesz wykorzystać koszule reklamowe w promocji swojej firmy, ale nie masz dokładnie sprecyzowanego pomysłu?  Skontaktuj się z nami. Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży reklamowej ale też w doradzaniu naszym klientom i spełnianiu ich oczekiwań.

 

 

Kolejny artykuł: 

Branding restauracji – o czym pamiętać w kwestii odzieży gastronomicznej?

Czapki reklamowe z nadrukiem firmowym na upalne dnia

Koszulki polo z z nadrukiem i haftem dla firm - zdobienie odzieży firmowej

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space