Kurtki z haftem i nadrukiem – najatrakcyjniejsza forma „ciepłej” reklamy - blog - RAVEN

Kurtki z haftem i nadrukiem – najatrakcyjniejsza forma „ciepłej” reklamy

Kurtka z haftem i nadrukiem to jeden z najczęściej zamawianych elementów odzieży reklamowej oraz roboczej. Ten typ nakrycia wierzchniego jest doskonałym pomysłem na promowanie firmy. Ponadto sprawdza się w niemalże każdej branży. Kurtki z haftem i nadrukiem zamawiają zarówno agencje marketingowe, właściciele przedsiębiorstw budowlanych jak i zarząd organizacji państwowych (na przykład straży pożarnej i służb bezpieczeństwa). Warto dowiedzieć się więcej na temat tego elementu odzieży reklamowej...

Kurtka dawniej a dziś

Kurtki jako pierwsi szyli Eskimosi. W naszym kraju pojawiły się one dopiero w XVII wieku. Powstanie polskiej kurtki związane było ze skróceniem staropolskiego żupana i kontusza. Ten element odzieży zyskał popularność odkąd został wprowadzony jako część munduru żołnierzy Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Później w szeregach polskiej kawalerii pojawiła się charakterystyczna kurtka „ułanka”. Po rozbiorach żołnierze broniący naszej ojczyzny przemieszczali się po Europie, tym samym propagując ten typ odzieży w innych krajach. To Polska w znacznym stopniu przyczyniła się do dzisiejszej „sławy” kurtki.

Kurtka jako element kampanii marketingowej

Kurtka z haftem lub nadrukiem reklamowym jest doskonałym sposobem promowania firmy. Ten element odzieży roboczej można łatwo skompletować z innymi częściami ubioru pracowników – na przykład z koszulkami, ze spodniami i z czapkami z logo. Ponadto kurtkę reklamową, o ile jest atrakcyjna, pracownik nosi również w swoim czasie wolnym, promując firmę poza jej obrębem. Jest to zatem pomysł na mobilną kampanię marketingową swojej marki.


Kurtkę z haftem i nadrukiem najczęściej zamawiają przedsiębiorstwa budowlane, ponieważ ich pracownicy wykonują zlecenia również zimą i są narażeni na zmienne warunki pogodowe. Ten element odzieży roboczej skutecznie zapewnia im komfort cieplny. Natomiast osoby przechodzące obok terenu budowy wiedzą, jaka firma zajmuje się określonymi pracami. Zespół przestaje być anonimowy – jest identyfikowany z konkretnym logo, tym samym firma zyskuje wiarygodność i renomę.

Kurtki z haftem i nadrukiem, kurtki reklamowe, kurtki dla firm
Kurtki z haftem i nadrukiem, kurtki reklamowe, kurtki dla firm
Kurtki z haftem i nadrukiem, kurtki reklamowe, kurtki dla firm
Kurtki z haftem i nadrukiem, kurtki reklamowe, kurtki dla firm

Kurtki z haftem lub nadrukiem

Kurtkę z nadrukiem często stosują również kluby sportowe. Dzięki temu odzieniu treningi i zawody są możliwe nawet w chłodne dni. Wygodne kurtki z logo reklamowym drużyny to atrakcyjny sposób promowania danego klubu sportowego.


Kurtka z haftem pozwala na ujednolicenie wizerunku każdej firmy, marki lub organizacji. Mogą ją również zamówić osoby prywatne chcące promować jakieś ważne dla nich przedsięwzięcie lub uniwersalne hasła pełniące funkcję motta.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kurtki reklamowej?

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z oferty któregoś z producentów odzieży reklamowej, przeczytaj opinie na jego temat. Wcześniejsi nabywcy chętnie dzielą się w sieci swoimi uwagami na temat zakupionych elementów odzieży. Poza tym, jeżeli firma oferuje produkty wysokiej jakości potwierdza to, zamieszczając na swojej stronie internetowej referencje oraz certyfikaty.


Pamiętaj, że kurtka z nadrukiem reklamowym musi być wysokiej jakości, ponieważ w innym przypadku szybko się zniszczy i przestanie pełnić swoją funkcję. Logo musi być odporne na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne - kiedy ulegnie zniszczeniu, kurtka straci walory wizualne i promocyjne.


Najtańsze produkty niestety bardzo często okazują się gorszej jakości. W przypadku kurtek reklamowych bardzo ważne jest również to, aby były one wodoodporne, a jednocześnie żeby zapewniały użytkownikom komfort. W pracy fizycznej niezbędna jest swoboda, a zbyt ciasne fasony ograniczają ruchy. Przed zakupem kurtki roboczej zastanów się, który model będzie najwygodniejszy dla Twoich pracowników. Pamiętaj – ich komfort to lepiej wykonana praca dla Twojej firmy.

Raven proponuje kurtki reklamowe z nadrukiem lub haftem najwyższej jakości. Producent ten stosuje wyłącznie najlepsze tkaniny, które nie tylko są przyjazne dla użytkownika, ale również dla środowiska. Zapoznaj się z ofertą atrakcyjnych, oryginalnych i jednocześnie bardzo wygodnych kurtek roboczych!

 

 

Kolejny artykuł: Branding restauracji – o czym pamiętać w kwestii odzieży gastronomicznej?

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space