Prezentujemy odzież szkolną z haftem i nadrukiem - blog RAVEN

Prezentujemy odzież szkolną z haftem i nadrukiem

Haft szkolny - blog Raven, odzież szkolna z nadrukiem i haftem
Haft szkolny - blog Raven, odzież szkolna z nadrukiem i haftem

Wielu z nas z pewnością kojarzy studentów prestiżowych amerykańskich uczelni, którzy prezentują się w charakterystycznej uczelnianej odzieży. Każda z amerykańskich szkół doskonale dba o wizerunek swoich uczniów i zapewnia im odzież, która momentalnie identyfikuje ich z konkretną placówką. 

 

Każdy amerykański student i uczeń dostaje tym samym bluzę ze swojej szkoły i college'u wraz z wyhaftowanym logo danego klubu lub koła zainteresowań. Taki sposób reklamy, rozpoczęty na zachodzie, jakiś czas temu dotarł także do Polski. Podobnie, jak ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych, niektóre z naszych lokalnych uczelni i szkół równie mocno starają się wyróżnić na rynku edukacyjnym. Decydując się na wykorzystanie elementu odzieżowej reklamy, władze szkół tworzą doskonałą możliwość na autoreklamę wśród młodych ludzi i potencjalnych kandydatów.

 

Coraz częściej uczniowie chcą identyfikować się ze swoją szkołą. Aby reklama tej do której uczęszczają mogła dotrzeć do większej grupy zainteresowanych odbiorców, powinna być zrealizowana przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości.

Wysoka jakość tkanin - lepsza reklama

Aby odzież szkolna mogła dobrze spełnić swoją rolę, powinna posiadać kilka bardzo ważnych elementów. Przede wszystkim, musi zostać wykonana z dzianin bardzo dobrej jakości. To z pewnością zagwarantuje wszystkim jej właścicielom odpowiedni komfort podczas noszenia i zdeterminuje profesjonalny wygląd.

Haft komputerowy

Najważniejszym elementem staje się jednak odpowiednio naszyty haft komputerowy lub aplikacja komputerowa z logo. Dla podkreślenia eleganckiego wizerunku, warto wykończyć kieszenie i kaptury odzieży kolorową nitką lub dodać wszywkę żakardową przyszytą do karku i kieszeni.

RAVEN – dobry wybór

Jesteśmy firmą, która na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności wykonała ponad milion zdobień na różnych materiałach. Nasze doświadczenie wzbudza zaufanie i zapewnia bardzo dobrą jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów oraz staramy się zaprezentować jak największą ilość możliwości do wyboru. Zapewniamy tym samym ponad 300 barw nici haftów oraz kilkadziesiąt kolorów filców i tkanin przeznaczonych na haftowaną aplikację.


Jako producent i dystrybutor, między innymi bluz uczelnianych, zapewniamy ofertę rozpoczynającą się od samej produkcji z dopasowaniem do barw herbu Waszej szkoły, po możliwość skorzystania z gotowych produktów – przeznaczonych do ozdobienia bez możliwości ingerencji w końcowy wygląd.

Dodatek od firmy RAVEN

RAVEN jest producentem odzieży reklamowej, roboczej i odzieży gastronomicznej. Dla podkreślenia naszej zróżnicowanej oferty, do każdej przygotowanej bluzy dajemy możliwość wyprodukować lub nadrukować logo na szkolnej koszulce, sweterku ze szkolną tarczą, czapce flexfit lub czapce z daszkiem.

 

Sprawdź naszą pełną ofertę!


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Kolejny artykuł: Odzież reklamowa dla dzieci, czyli marketing dla najmłodszych

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space