Sposoby na zdobienie odzieży w domu – emblematy i naszywki z termofolią - producent RAVEN

Sposoby na zdobienie odzieży w domu – emblematy i naszywki z termofolią

Nie zawsze potrzebne są duże i skomplikowane urządzenia, czasem wystarczy żelazko lub prasa do wprasowywania emblematów hafciarskich.

Emblematy wykonane na specjalnej termofolii, pozwalają na szybkie przytwierdzenie naszywki do odzieży. Termofolia ma te właściwości, które pozwalają na sklejanie elementu z materiałem i co najważniejsze – jest odporna na wodę. Po przeprasowaniu emblematu do tkaniny lub dzianiny, ostateczną trwałość osiąga się po 24 godzinach.

 
Zaletą korzystania z termofolii jest nie tylko szybkość wykonywania aplikacji, ale również możliwość zapełnienia miejsc, które zazwyczaj nie są tak dostępne dla maszyny haftującej – kieszenie, plecaki czy torby. To metoda, która cechuje się trwałością, dlatego znajduje coraz większe zastosowanie w przemyśle. Wówczas aplikację przytwierdza się specjalną prasą, która przeznaczona jest do przemysłowej folii. Efekt jest nie tylko wytrzymały, ale i estetyczny – wykończenie jest na tyle solidne, że użytkownik nie musi się bać, że aplikacja się zdeformuje po praniu.

 

Dla tych, którzy mają ochotę ozdobić swoją odzież samodzielnie, to opcja, która nie wymaga umiejętności szycia.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space