T-shirt – najsłynniejszy elementy odzieży na co dzień - blog - RAVEN

T-shirt – najsłynniejszy elementy odzieży na co dzień

T-shirty reklamowe, które oferuje producent Raven cieszą się popularnością ze względu na wysokojakościowe materiały oraz uniwersalność, która sprawdza się od wielu lat.

Koszulki T-shirt reklamowe z nadrukiem

Nazwa koszulki sugeruje jej kształt – literę „T”. Według innych przedrostek „t” oznacza skrót od słów takich jak „training”, co ma kojarzyć koszulkę z odzieżą sportową. Niezależnie od genezy nazwy, jedno jest pewne – t-shirty reklamowe są lubiane na całym świecie zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.


Fason, który może być dopasowany bądź też luźniejszy, sprawia, że t-shirty to jeden z najczęściej wybieranych elementów odzieży nieformalnej, sportowej lub po prostu codziennego ubioru. Co ciekawe, historia t-shirtów wiąże się z historią bielizny. Początkowo t-shirty noszone były przez żołnierzy pod mundurem. Stanowiły więc niewidoczny element ubioru, by z czasem rozpocząć wręcz międzynarodową karierę. Dzisiaj t-shirt stanowi nieodzowną część codziennego stroju. Panie z reguły wybierają t-shirty o dopasowanym kroju, panowie chętniej sięgają po luźniejsze wzory.

Reklamowe t-shirty z haftem

Prawdziwy „boom” nastąpił po ekranizacji filmu „Tramwaj zwany pożądaniem”, w którym Marlon Brando prezentował się w białym t-shircie, który do dzisiejszego dnia uważany jest za kultowy. Taka koszulka pasuje osobom w każdym wieku. Może być jednobarwna lub posiadać nadruk, dlatego bardzo często wykorzystuje ją odzież reklamowa. T-shirt pozwala na przekazanie widocznego komunikatu, jednocześnie zapewniając użytkownik komfort. Trudno wyobrazić sobie element odzieży który lepiej nadaje się do reklamowania marki, promowania idei, artystycznej ekspresji czy manifestacji odrębności. Wiele firm wybiera te popularne koszulki jako bazę pracowniczego stroju – reklamowe t-shirty z haftem pozwalają na łatwe ujednolicenie korporacyjnego ubioru.

Odzież reklamowa Raven

Chyba każdy z nas, posiada w swojej garderobie ulubiony t-shirt. Ze względu na to przywiązanie, wielu z nas chce, by koszulka była trwała, pomimo licznych prań. Raven dba o to, by odzież reklamowa wykonana była wyłącznie z wysokojakościowych materiałów, które nie deformują się i zachowują ładny, żywy kolor. Dzięki dbałości o staranne wykonanie, mamy pewność, że oferujemy swoim Klientem najlepsze produkty.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space