Cieplejsza odzież i akcesoria reklamowe na jesienną pogodę? - blog RAVEN

Cieplejsza odzież i akcesoria reklamowe na jesienną pogodę?

Firma RAVEN postawiła zatem na połączenie oryginalności i praktyczności, tworząc cieplejszą odzież jesienno-zimową z doskonałą do nadrukowania na niej firmowego logo. Aby jesienią zaprezentować się odpowiednio dobrze i spełniając wszystkie założone cele, namawiamy do wykorzystania ubrań stworzonych z najlepszych jakościowo materiałów.

Bluzy dzianinowe

Jedną z opcji, która pozwala na odpowiednie ocieplenie naszej garderoby, są bluzy dzianinowe. Dzięki wszechobecnej modzie na usportowienie nawet eleganckiego stroju, bluzy w szarościach, czerniach, czy nieco żywszej kolorystyce, można śmiało wykorzystać w codziennym ubiorze do pracy, szkoły, czy na towarzyskie spotkania. Produkty firmy RAVEN w postaci bluz z dzianiny posiadają długi rękaw, często wyposażone są w suwak lub guziki, kaptur i duże funkcjonalne kieszenie. Dzięki dużej zawartości bawełny, która u większości produktów tego typu sięga nawet nawet do 90%, są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. 10% poliestru natomiast, odpowiada za większą trwałość produktu.

Firmowe ciepłe czapki

Część naszego ciała, która stanowi największy obszar oddający ciepło, jest głowa. Przez wzgląd na to, bardzo ważnym elementem staje się to, aby właśnie zimą zacząć nosić cieplejsze okrycia głowy. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, my również zdecydowaliśmy się na stworzenie takich produktów, dzięki którym zapewnimy sobie to upragnione ciepło. Dzianinowe czapki będą doskonałą odpowiedzią na potrzeby, między innymi, wszystkich pracowników, którzy wykonują swoją pracę na zewnątrz oraz tych pozostałych, którzy dzięki temu, że odpowiednio urozmaicają swoją garderobę o ciekawą czapkę, czy dopasowany do niej szalik, doskonale zaprezentują firmowe logo Twojej działalności.

Odzież wierzchnia – kurtki z firmowym logo

Odzież z nadrukiem

Kurtki są kolejnym, bardzo ważnym elementem jesiennego stroju. Powinny tym samym spełniać warunki odpowiadające za nieprzepuszczalność wody oraz być odporne na wiatr i zimno. My, gwarantujemy wysoką jakość produktów, szczególnie w zakresie materiału, z jakiego są stworzone. Niemal wszystkie posiadają dodatkowe opcje w postaci dopinanej bluzy, chowanego kaptura oraz kieszeni bez zamków. Sama tkanina zewnętrzna jest stworzona z tkaniny impregnowanej, którą wyróżnia zdecydowanie większa odporność.

Dodatki

Grubsza kurtka, sweter, rękawiczki i czapki powinny być także odpowiednio ozdobione. Podobnie, jak ubiór, każda pora roku rządzi się swoimi prawami w zakresie dodatków. Odpowiednio dobrane do danej pory roku zapewnią nam kompletny i oryginalny wygląd. Kobietom polecamy filcowe torebki, które z pewnością dodatkowo ocieplą ich całościowy wizerunek, Panom natomiast polecamy zróżnicowane modele filcowych pokrowców na telefony, laptopy, czy tablety.

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space