Czapka z daszkiem – jaką wybrać, aby nie wiało nudą?

Czapka z daszkiem – jaką wybrać, aby nie wiało nudą?

Wydawać by się mogło, że wybór odpowiedniej czapki jest tak prosty, że nie ma się nad czym szczególnie rozwodzić. Jednak, gdy zaczynamy przeglądać kolejne oferty w sklepach, to okazuje się, że od nadmiaru propozycji może niekiedy rozboleć głowa. Dlatego dzisiaj chcemy przybliżyć Ci kilka propozycji na bazie stylu streetwear, abyś już niebawem mógł cieszyć się czapką z daszkiem, która jest dopasowana do Twoich indywidualnych preferencji.

Czapki z daszkiem wojskowe

czapka militarna, czapka z daszkiem z nadrukiem lub haftem
czapka militarna, czapka z daszkiem z nadrukiem lub haftem
czapka militarna, czapka z daszkiem z nadrukiem lub haftem
czapka militarna, czapka z daszkiem z nadrukiem lub haftem

Jeśli jesteś fanem stylu militarnego, to wojskowa czapka z daszkiem wydaje się idealnym wyborem. Efekt spranej tkaniny dodatkowo potęguje wrażenia wizualne oraz nadaje czapce wyjątkowo mocnego charakteru. Warto podkreślić, że taka czapka polecana jest nie tylko fanom ASG, czy paintaballa. Bez problemu można ją dopasować do różnego rodzaju ubrań i cieszyć się z niej na co dzień.

Czapki fullcap

Czapka wyglądem przypomina bejsbolówkę, ale posiada płaski daszek, który można wygiąć wedle własnych potrzeb. Jednym z ich głównych znaków rozpoznawczych są zazwyczaj naklejki hologramowe na daszkach. W ten sposób nadaje się czapce indywidualnego charakteru i dodatkowo zyskuje pewność, że nikt nie ma podobnie przyozdobionej. Tutaj znajdziesz różne wzory czapek typu fullcap.

Czapki baseball

Prawdopodobnie najbardziej znana i najczęściej wybierana odmiana czapki z daszkiem, jednak to nie oznacza, że musi być nudna. Obecnie znajdziesz tak liczny wybór wzorów, że w zasadzie każdy wybierze coś dla siebie. Poza tym można też skorzystać z możliwości, o której piszemy poniżej.

Czapka z własnym nadrukiem

Jeśli czapka ma być wykorzystywana w celach reklamowych, to tutaj warto zastanowić się nad personalizacją i np. wyhaftować logo firmy. Dzięki temu osoba, której podarujesz czapkę, ucieszy się z praktycznego i bezpłatnego prezentu, natomiast Ty pozycjonujesz się zarówno w jej świadomości, jak również osób, które zobaczą logo na czapce.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby indywidualny projekt stworzyć wyłącznie na własne potrzeby. Gwarantujemy, że możliwość personalizacji haftów i nadruków Cię pozytywnie zaskoczy, a identycznej czapki na pewno nikt inny miał nie będzie.

Potrzebujesz czapki?

Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania czapki idealnej, to gorąco zachęcamy Cię do sprawdzenia naszych propozycji. W Raven przygotowaliśmy m.in. czapki militarne, baseball, czy typu truck, warto więc przynajmniej sprawdzić, tym bardziej że możesz skorzystać z możliwości personalizacji.

 

 

Czytaj również 

"Dlaczego warto wykorzystywać ubrania do celów reklamowych?"

"Wypalane logo firmy? A może tradycyjny sitodruk lub odzież z haftem?"

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space