Gadżety reklamowe z haftem - blog - RAVEN

Gadżety reklamowe z haftem

Jeśli zdecydujemy się na taką rzecz, warto ją ozdobić logo, tak by Klient mógł utożsamić jakość materiału z jakością usług oferowanych przez firmę. Rzeczy codziennego użytku – plecak, torba, rękawice czy ściereczki kuchenne, zapewniają wygodę i są zwyczajnie praktyczne. Reklama, jaką jest umieszczenie nazwy firmy czy znaku graficznego, nie jest wówczas odbierana negatywnie. Na dodatek jest trwała!

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Tekstylia reklamowe świetnie sprawdzają się w miejscach takich jak hotel czy salon SPA. Miękki ręcznik z wytłoczonym znakiem czy szlafrok frotte to rzeczy, po które Klient chętnie sięgnie. Dobrym pomysłem jest umieszczenie na nich estetycznego loga – to z pewnością wzmocni wizerunek firmy i sprawi, że Klient poczuje się dopieszczony. Wybór wysokojakościowych materiałów jest równie istotny, co dbałość o wygląd haftowane bądź tkanego logo. Dobrze się na tym znamy!Haftowane aplikacje na tkaninach

Nasza firma wykonuje zarówno haftowane aplikacje na powierzonych tkaninach, jak i haft łączony z drukiem na gotowych elementach ubioru czy tekstyliach. Klientom, którzy nie mają pomysłu na wzór, proponujemy usługi projektowe naszych specjalistów. Dzięki temu każda firma może mieć pewność, że otrzyma unikatowy produkt reklamowy.

 

 

Kolejny artykuł: Odzież reklamowa dla Twojej firmy! Bluzy koszulki t-shirty z nadrukiem lub haftem

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space