Odzież reklamowa dla Twojej firmy! Bluzy koszulki t-shirty z nadrukiem lub haftem

Odzież reklamowa dla Twojej firmy! Bluzy koszulki t-shirty z nadrukiem lub haftem

odzież reklamowa producent, Bluzy koszulki t-shirty z nadrukiem lub haftem
Bluzy koszulki t-shirty z nadrukiem lub haftem

Odzież reklamowa

Bluzy, koszulki polo czy T-shirty to elementy odzieży noszone przez każdego na co dzień. Jak można wykorzystać ten fakt w promocji Twojej firmy? Najprostszym, a zarazem  najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zapewnienie pracownikom odzieży reklamowej z logo lub nazwą firmy!

Bluzy polarowe, koszulki z nadrukiem

Firma Raven od 1999 roku zajmuje się produkcją odzieży reklamowej. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór asortymentu – od najpopularniejszych bluz polarowych i dzianinowych oraz koszulek polo po mniej popularne, ale równie skuteczne w promocji firmy fartuszy gastronomizczne czy stroje dla hostess i kurtki.  


Dopełnieniem perfekcyjnej reklamy jest umieszczenie na odzieży firmowego logo. Raven – jako firma dbająca w pełni o Twoją reklamę – zajmuje się również zdobieniem odzieży.

 Haft komputerowy, nadruk, laser

Na wybranym przez Ciebie elemencie odzieży wykonać możemy m.in. haft komputerowy, nadruk lub wypalanie laserem. Na konkretnych materiałach niektóre techniki dają szczególnie ciekawy i estetyczny efekt.

 

Na odzieży polarowej, a także kocach wykonanych z tego materiału, polecamy umieszczenie wybranego wzoru za pomocą wypalania lub wytłaczania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Raven. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty oraz doradzamy jak najlepiej zadbać o wizerunek Twojej firmy.

Odzież reklamowa dla Twojej firmy

Dla Twojej firmy każdej specjalizacji przygotujemy każdą odzież reklamową zgodną z Twoją wizją wizerunkową organizacji. Najpopularniejsze koszulki t-shirty z nadrukiem powinny być powiązane kolorystycznie i pod każdym innym względem z ogólną identyfikacją marki Twojej firmy dlatego warto zadbać, aby odzież reklamowa była podobna do pozostałych elementów marketingowych. 

 

 

Kolejny artykuł: 

Softshelle – co to takiego?

Koce z firmowym logo także na lato

Wypalane logo firmy? A może tradycyjny sitodruk lub odzież z haftem?

 

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space