Softshelle – co to takiego? - blog - producent odzieży reklamowej RAVEN

Softshelle – co to takiego?

Wakacje rozkręcają się na dobre. Dzięki zwiększającym się możliwościom na organizację wyjazdów nad morze, w góry i za granicę, warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość ubrań, które pozwolą na bardziej komfortowe korzystanie z upragnionego urlopu. Aby zapewnić sobie zabezpieczenie przed wiatrem, deszczem, a nawet gorącem, najlepiej zabrać ze sobą odzież wykonaną z takich materiałów, które idealnie sprawdzą się jako ochrona w zróżnicowanych warunkach pogodowych.


Lato, co więcej, sprzyja odwiedzinom w miejscach, które obfitują w liczne grupy turystów. Dobrze zatem połączyć piesze wycieczki ze skuteczną reklamą w postaci prezentacji firmowego logo. Nawet podczas wędrówek, spacerów, czy wakacyjnego zdobywania górskich szczytów, może pojawić się czas i miejsce na Twoją skuteczną reklamę.  

Większy komfort podczas urlopu?

Softshelle

Aby nasza wakacyjna odzież spełniała wszystkie wymogi, warto zapewnić sobie i najbliższym kurtki i bluzy z wyjątkowo odpornego na zmienne warunki atmosferyczne materiału, jakim z pewnością jest softshell. Tkanina ta doskonale nadaje się do wykorzystania przy tworzeniu odzieży turystycznej i wspinaczkowej. Sprawi dodatkowo, że szczególnie podczas aktywnego wypoczynku, będziemy mogli korzystać z uroków urlopu, nie martwiąc się o niewygodę. Materiał ten, ze względu na to, że bazuje na dzianinach wykorzystywanych do produkcji bielizny termoaktywnej, zatrzymuje ciepło oraz idealnie nadaje się do wykorzystania w czasie silnego wiatru i deszczu.  

kurtki softhelle raven, kurtki reklamowe, softshelle z nadrukami
kurtki softhelle raven, kurtki reklamowe, softshelle z nadrukami
kurtki softhelle odzież reklamowa, kurtki reklamowe
kurtki softhelle odzież reklamowa, kurtki reklamowe
kurtki softhelle producent raven, wygodne kurtki reklamowe z nadrukami
kurtki softhelle producent raven, wygodne kurtki reklamowe z nadrukami

Wygoda w kilku odsłonach

Skład oferty firmy RAVEN gromadzi szeroki wybór kurtek wykonanych z tkanin wchodzących w skład softshelle, które bardzo dobrze nadają się do wykorzystania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Wszystkie produkty wchodzące w spis produktów marki RAVEN różnią się rozmiarem, kolorem, a każdy model posiada nieco inny skład. Większość produktów składa się w kilku procentach z poliestru, tkaniny oddychającej oraz posiada właściwości wiatroodporne i wodoodporne. Kurtki softshelle marki RAVEN posiadają funkcjonalne kieszenie i skutecznie utrzymują ciepło. Ze względu na swoją wielozadaniowość, produkty mogą być wykorzystywane nawet podczas zmiennej pogody i z pewnością mogą służyć za bardzo skuteczną reklamę Twojej działalności.

Wakacje dla aktywnych – softshelle

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, Softshelle, który stanowi jeden z rodzajów odzieży reklamowej autorstwa producenta RAVEN, jest stworzony z materiału, który idealnie nadaje się do wykorzystania nawet podczas letniej rekreacyjnej aktywności fizycznej, odpowiednio chroniąc i ułatwiając wysiłek. Dzięki swoim właściwościom doskonale nadaje się do wykorzystania podczas górskich wędrówek, wieczornego spaceru po plaży a nawet w trakcie kilkugodzinnego zwiedzania zabytków w chłodniejszy dzień.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu z naszą firmą!

 

 

Kolejny artykuł: Koce z firmowym logo także na lato

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space