Zaprojektuj z nami swój oryginalny wzór haftu - tekst blogowy - RAVEN

Zaprojektuj z nami swój oryginalny wzór haftu

W przypadku reklamy graficznej, na przykład naszej placówki, firmy, czy przedsiębiorstwa, można śmiało skorzystać z szablonowych wzorów, napisów i haseł. Taki wybór jednak nie pozwoli wystarczająco przebić się wśród konkurencji. Aby zaznaczyć swoją obecność nieco bardziej wyraziście, warto stworzyć coś unikalnego. Oryginalny wzór haftu, który będzie można z powodzeniem wykorzystać do obszycia odzieży reklamowej, może być oryginalny, czyli stworzony od początku przez nas. Firma RAVEN, która odznacza się długoletnim doświadczeniem w branży hafciarskiej, stara się spełnia życzenia klientów, a więc również dajemy możliwość na zaprojektowanie własnego haftu do wykorzystania w dekoracji odzieży reklamowej.

Co może zaoferować Ci firma Raven?

Każdy z naszych klientów, który chciałby skorzystać z możliwości zaprojektowania własnego haftu, może wziąć się za realizację oryginalnego pomysłu swojego autorstwa. Dla lepszej wiarygodności prezentowanej marki, najlepiej przystosować nowo powstałe logo do wymagań rynku, ale także do określonej grupy odbiorców, ich oczekiwań i zainteresowań.

 

Tak zaprojektowany wzór haftu na spodniach, koszulkach, bluzach, fartuchach gastronomicznych, a nawet na czapkach jest możliwy do zrealizowana także w firmie RAVEN. Dzięki udostępnieniu klientom specjalnego biura projektowego oraz doradztwa grupy jednych z najlepszych projektantów, dajemy szansę na powstanie projektu spełniającego wszystkie oczekiwania. Korzystamy z zaawansowanych programów oraz wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, którzy tworzą grupę zaangażowanych, komunikatywnych i kompetentnych fachowców. Wszystkie zaproponowane przez Klientów projekty są przez wspomniany zespół dokładnie przemyślane.

Haft 3D, haft komputerowy

Nasze realizacje, co więcej, wykorzystujemy tylko na potrzeby konkretnego zlecenia. Biuro projektowe ochrania zrealizowane projekty i wykorzystuje je jedynie na potrzeby konkretnego zleceniodawcy zarówno związanego z naszą hafciarnią, jak również dowolnego zewnętrznego przedsiębiorstwa. Możesz sprawdzić tutaj na czym polega technologia haftu 3D oraz haftu komputerowego

RAVEN – marka, która wychodzi naprzeciw potrzebom klienta

Nasza firma zajmuje się hafciarstwem już od ponad dwudziestu lat. O tej formie przyozdabiania odzieży wiemy niemal wszystko, a dzięki zdobytemu przez lata pracy z Klientami doświadczeniu, posiadamy wiedzę i kompetencje pozwalające dopasować się nawet do bardzo wymagającego zleceniodawcy. Realizacje na oryginalne wzory są przeprowadzane w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia projektu graficznego z pomysłem haftu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze naszego zespołu, macie prawo do poznania szczegółów wykonywanego zlecenia.

Koszulki z własnym nadrukiem

Zaprojektuj swoją koszulke i zamów online koszulkę z własnym nadrukiem. Jeśli masz pomysł na prezentację swojej marki za pomocą odzieży, zapraszamy do biura projektowego firmy RAVEN oraz spotkania z naszymi projektantami. Skontaktuj się z nami!

 

 

Kolejny artykuł: Wypalane logo firmy? A może tradycyjny sitodruk lub odzież z haftem?

A oto kilka naszych indywidualnych realizacji:

Projektowanie wzorów haftu - oferta RAVEN
Projektowanie wzorów - oferta RAVEN
Projektowanie wzorów haftu - oferta RAVEN
Projektowanie wzorów - oferta RAVEN
Projektowanie wzorów haftu - oferta RAVEN
Projektowanie wzorów - oferta RAVEN
kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space