Haft – sztuka, zdobnictwo czy reklama? - blog - Raven

Haft – sztuka, reklama?

Hafciarstwo to jedna z popularniejszych metod zdobienia tkanin. W XIX wieku zostały upowszechnione maszyny służące do dekorowania różnego rodzaju podłoży za pomocą tej techniki. Dziś haft, to obok nadruku firmowego, jeden z najmodniejszych sposobów dekorowania odzieży reklamowej. Dlatego warto dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat!

Raven – producent odzieży z haftem reklamowym

wwyhaftowane logo na czapce z daszkiem, emblematy haftowane
wwyhaftowane logo na czapce z daszkiem, emblematy haftowane

Producent Raven w swojej ofercie posiada między innymi haft komputerowy, haft z elementami aplikacji lub inkrustacji, haft łączony z drukiem oraz haft 3D. Dzięki naniesieniu logo na odzież reklamową firma jest promowana w szerokim gronie odbiorców. Raven zajmuje się zdobnictwem wielu elementów ubioru, między innymi: koszulek, kurtek, T-shirtów, kompletów roboczych, czapek, plecaków i ręczników.


Jedną z najpopularniejszych metod nanoszenia logo na odzież jest haft tradycyjny, którym można ozdobić niemalże wszystkie rodzaje podłoża (na przykład: skórę, tkaninę, dzianinę i filc). Natomiast atrakcyjne emblematy haftowane możesz wielokrotnie przeszywać na różne typy odzieży – na przykład, gdy zniszczy się kombinezon pracownika, a naszyte na niego logo będzie w nienagannym stanie – z łatwością przeniesiesz je na nowy strój. Emblematy firmy Raven są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu nasi klienci mają możliwość zaoszczędzenia na akcji promocyjnej swojej firmy.  

 

Haft z elementami aplikacji jest wykorzystywany do zdobienia dużych powierzchni. Dzięki tej metodzie można uzyskać przestrzenny efekt. Zaś haft z elementami inkrustacji polega na przyhaftowaniu pod spód tkaniny fragmentu innego materiału, a następnie na rozcięciu warstwy wierzchniej. W ten sposób uzyskuje się ciekawy efekt wizualny.


Producent Raven zajmuje się także haftem 3D. Przestrzenność elementów w tej technice uzyskuje się za pomocą pianki. Ten typ haftu najlepiej prezentuje się na czapkach z daszkiem. Odzież reklamowa wygląda atrakcyjnie również z haftem, który jest połączony z sitodrukiem. Dzięki tej metodzie powstają bardzo złożone i oryginalne efekty wizualne.

„Wyhaftuj” promocję swojej firmy

Jeżeli rozpoczynasz swoją działalność i potrzebujesz upominków z firmowym logo dla swoich klientów, zdecyduj się na odzież reklamową. Długopis szybko się wypisze, notes – skończy, a koszulka czy czapka promocyjna będzie służyć Twoim kontrahentom przez długi czas, tym samym będąc mobilną promocją Twojej marki.

 

Producent Raven oferuje wysokojakościową odzież reklamową, między innymi T-shirty, bluzy dzianinowe, bezrękawniki, koszule, fartuszki oraz polary z haftem i nadrukiem. Z tego typu reklamy korzystają zarówno stowarzyszenia, znane firmy, małe przedsiębiorstwa, ale również osoby prywatne, które chcą propagować jakieś przedsięwzięcie.

 

Dołącz i Ty do grupy ludzi, którzy poszerzyli krąg swoich klientów właśnie dzięki odzieży reklamowej z haftem i nadrukiem.

 

 

Kolejny artykuł: Kurtki z haftem i nadrukiem – najatrakcyjniejsza forma „ciepłej” reklamy

emblematy haftowane koszule, fartuszki oraz polary z haftem i nadrukiem
emblematy haftowane koszule, fartuszki oraz polary z haftem i nadrukiem
emblematy haftowane koszule, fartuszki oraz polary z haftem i nadrukiem
emblematy haftowane koszule, fartuszki oraz polary z haftem i nadrukiem
kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space