Historia koszulki polo, czyli niezbędnik gentlemana - blog - RAVEN

Historia koszulki polo, czyli niezbędnik gentlemana


Historia słynnej koszulki, którą wymyślił francuski tenisista, sięga lat dwudziestych XX wieku. Pierwotnie koszulka była biała, miała krótkie rękawy i kołnierzyk. Stała się symbolem sportowej elegancji, która nie wychodzi z mody aż do dzisiaj.

Słynny sportowy kołnierzyk

Koszulki polo

Koszulki polo to świetny wybór dla kogoś, kto ceni sobie komfort i jednocześnie dba o modny wygląd. Z tego względu często wybiera się ją jako element odzieży reklamowej. Chociaż obecnie, każdy może kupić koszulkę polo w fasonie damskim, męskim i dziecięcym, oryginalnie była ona adresowana do mężczyzn. Możliwości wykonania czy zdobienia koszulki jest wiele – miękki kołnierzyk dostępny jest w wariancie gładkim bądź strukturalnym. Rękawy mogą być wykończone plisą, a dodatkową opcją, która cieszy się uznaniem, są nakładane lub wpuszczane kieszonki. Koszulki polo w odzieży reklamowej pozwalają na oryginalne zdobienia w postaci haftu lub nadruku.

Koszulka polo - historia  Koszulki polo z nadrukiem lub haftem
Koszulka polo - historia Koszulki polo z nadrukiem lub haftem
Koszulka polo - historia  Koszulki polo z nadrukiem lub haftem
Koszulka polo - historia Koszulki polo z nadrukiem lub haftem
Koszulka polo - historia  Koszulki polo z nadrukiem lub haftem
Koszulka polo - historia Koszulki polo z nadrukiem lub haftem

Koszulki polo z nadrukiem lub haftem

Podstawową zaletą koszulek polo jest fakt, iż zapewniają swobodę ruchów, ale sprawdzają się w sytuacjach, w których chcemy zachować niewymuszoną elegancję. Koszulki polo z haftem kojarzą się powszechnie z dobrym stylem na co dzień. Raven jako producent odzieży reklamowej i gastronomicznej szczególnie dba o jakość materiałów i wykończenie swoich produktów, które mają być nie tylko atrakcyjne, ale i trwałe.

Świeży wygląd na co dzień

Aktywnym osobom, które kochają sport, koszulka polo zapewnia wygodę . Nic dziwnego, że Anglicy często nazywają ją „tennis shirt” lub „golf shirt”, utożsamiając ją tym samym z klasycznym ubraniem sportowym. Dwa lub trzy guziki odpinane przy kołnierzu pozwalają na komfortowe poluzowanie dekoltu. Odpięcie przynajmniej jednego guzika uznaje się za gest w dobrym stylu, w przeciwieństwie do stawiania kołnierza - to już bowiem świadczy o pewnej ekstrawagancji. To, co ważne to uniwersalność koszulek polo wykonanych z trwałych materiałów najwyższej jakości. Stanowią niezbędny element casualowych lub sportowych strojów, gdy pojawi się na nich haft reklamowy – będą doskonałym przykładem odzieży firmowej.

 

 

Kolejny artykuł: Zmień oblicze swojej firmy za pomocą atrakcyjnych koszul reklamowych

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space