Zmień oblicze swojej firmy za pomocą atrakcyjnych koszul reklamowych - blog - RAVEN

Zmień oblicze swojej firmy za pomocą atrakcyjnych koszul reklamowych

Z roku na rok zwiększa się popyt na koszule z haftem i nadrukiem reklamowym. Spowodowane jest to tendencją, którą zauważyli właściciele firm. Stwierdzili, że gdy ujednolicą wygląd swoich pracowników będą postrzegani przez klientów jako poważniejsi partnerzy biznesowi. W ten sposób nawet mała działalność może nabrać rozmachu promocyjnego znanej korporacji.

Intrygująca historia koszuli

Pierwowzorem tego elementu odzieży była długa do kostek tunika plemion koczowniczych z Azji Środkowej. W średniowieczu skrócono ją i najczęściej szyto z lnu lub wełny, ale wciąż fason męski i damski niczym się od siebie nie różnił. Dopiero kolejne wieki (XVI – XVIII) przyczyniły się do wprowadzenia znacznych zmian w kroju koszuli. Model przeznaczony dla mężczyzn był rozpinany z przodu i wyposażony w dekoracyjny i odpinany kołnierz oraz bogato zdobione mankiety. Te elementy koszuli wystawały spod ubioru francuskich magnatów i swą elegancją przykuwały wzrok osób postronnych.

Dopiero w XIX wieku pojawił się fason koszuli, który jest popularny do dnia dzisiejszego. Coco Chanel upowszechniła wśród kobiet ten rodzaj odzieży. Dziś koszule są dostępne zarówno w modelach damskich jak i męskich oraz dziecięcych.

Koszule reklamowe - Raven Koszula z haftem i nadrukiem
Koszule reklamowe - Raven Koszula z haftem i nadrukiem
Koszule reklamowe - Raven Koszula z haftem i nadrukiem
Koszule reklamowe - Raven Koszula z haftem i nadrukiem
Koszule reklamowe - Raven Koszula z haftem i nadrukiem
Koszule reklamowe - Raven Koszula z haftem i nadrukiem

Koszula z haftem i nadrukiem

Koszula z haftem i nadrukiem w połączeniu z krawatem sprawia, że każdy wygląda bardzo elegancko. Dlatego pracodawcy coraz częściej zamawiają ten rodzaj odzieży reklamowej dla swojego zespołu. Pracownicy prezentują się szykownie, co znacznie podnosi w oczach klientów prestiż firmy. Ponadto socjologowie dowodzą, że jeżeli osoby zatrudnione w określonym miejscu są tak samo ubrane, identyfikują się z daną marką. Owe poczucie przynależności wpływa zaś na sumienniejsze realizowanie zleconych zadań. Pracownik jest świadomy, że stanowi istotną częścią firmy, stara się więc nie tylko dla szefa, ale również dla siebie.

Koszula reklamowa powinna być bardzo dobra jakościowo, ponieważ w innym przypadku szybko się zniszczy i narazi firmę na dodatkowe koszty. Podobnie haft i nadruk promocyjny powinny być trwałe i odporne na ścieranie. Koszulę reklamową pracownicy noszą codziennie, dlatego nie może się deformować i odbarwiać podczas prania.

Raven poleca koszule z haftem i nadrukiem, które są wykonane z wysokojakościowych materiałów. W swojej ofercie odzieży reklamowej producent ten posiada bardzo szeroki wybór fasonów męskich i damskich dostępnych w bogatej kolorystyce. Sprawdź sam!

 

 

Kolejny artykuł: Kurtki z haftem i nadrukiem – najatrakcyjniejsza forma „ciepłej” reklamy

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space