Miękkość najpiękniejszych chwil – ręczniki i szlafroki z haftem i nadrukiem - blog- RAVEN

Miękkość najpiękniejszych chwil – ręczniki i szlafroki z haftem i nadrukiem

Ręczniki i szlafroki z haftem bądź nadrukiem to doskonały pomysł na promocję firmy. Te elementy odzieży kąpielowej są używane nie tylko w domu, ale również na basenie, na plaży, w saunie, w szpitalu i na siłowni. Ręcznik z logo może stać się atrakcyjnym prezentem zarówno dla najbliższych jak i dla klientów. Dowiedz się, jak te elementy odzieży reklamowej mogą wpłynąć na wizerunek Twojej firmy.

Tkanina frotte – tajemnicą popularności ręczników i szlafroków

Tkanina ta powstaje dzięki specjalnym krosnom. Proces produkcji frotte upraszczając, można przedstawić jako nanoszenie puszystej, elastycznej i chłonnej osnowy pętelkowej na osnowę podstawową. To właśnie taka struktura wpływa na to, że frotte jest idealną tkaniną do wytwarzania ręczników i szlafroków. Miękkość tych elementów odzieży sprawia, że każdy chętnie z nich korzysta. Frotte to doskonały materiał do nanoszenia reklamowych haftów i nadruków. Jest to sposób na efektywną promocję firmy, ponieważ ręczniki używane są nie tylko latem czy na basenie. Twoi klienci będą sięgać po nie na co dzień. Kiedy wybiorą się na masaż, na siłownię czy do sauny – Twoja firma zyska mobilną reklamę.

Szlafroki z haftem lub nadrukiem

Na przykład w sanatoriach czy w fitness klubach bardzo często już w recepcji otrzymuje się ręcznik z haftowanym logo danego ośrodka. Ma to na celu zakorzenienie logo w pamięci klienta, który co jakiś czas spojrzy na firmową grafikę. Podświadomie ją zapamięta i będzie kojarzył z miłymi chwilami. Ponadto chętnie poleci takie miejsce swoim znajomym. Potęga marketingu tkwi w detalach – a ręczniki z haftem lub nadrukiem, właśnie nimi są!

Małym krokiem do sukcesu są także szlafroki reklamowe. Po ten element odzieży większość z nas sięga tuż po przebudzeniu lub podczas wieczornego relaksu. W takich momentach odczuwa się odprężenie. Kiedy podarujesz swojemu potencjalnemu klientowi szlafrok z haftem lub nadrukiem Twoja firma będzie mu się dobrze kojarzyła, a dzięki temu chętniej rozpocznie z Tobą współpracę.

 

Najwyższa jakość szlafroków i ręczników reklamowych

Raven jest producentem odzieży reklamowej, roboczej i gastronomicznej. W swojej ofercie posiada między innymi chłonne i przyjemne w dotyku ręczniki i szlafroki z haftem i nadrukiem. Jednobarwne wzory z tłoczonym, tkanym lub haftowanym logo umilą codzienne czynności.Zapewnij swoim klientom radosne i „miękkie” chwile relaksu – zapoznaj się z naszą ofertą ręczników i szlafroków reklamowych!

 

 

Kolejny artykuł: Zmień oblicze swojej firmy za pomocą atrakcyjnych koszul reklamowych

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space