Moda na filc trwa! - blog - RAVEN

Moda na filc trwa!

Gadżety oraz odzież wykonywane mogą być metodą filcowania na mokro, która pozwala osiągnąć niepowtarzalne efekty, jak i na sucho. Materiał daje wiele możliwości – od prostych realizacji, takich jak etui, podkładki pod kubki, po bogato zdobione szale czy torebki. Wśród firm, oferując kobiece dodatki z filcu, należy wymienić Halfar. Choć firma, w swojej bogatej ofercie, ma również klasyczne torby oraz plecaki, to właśnie filcowe torby najbardziej intrygują. Nic dziwnego – torba to wyjątkowy gadżet reklamowy, który pozwala na zrealizowane indywidualnych projektów. Dodatkowo – powierzchnia teczek idealnie nadaje się na zdobienie haftem czy wytłaczania logo.

 
Firmowe torby to świetny gadżet, który jest bardzo lubiany. W końcu plecak czy torba w stylu kurierskim to połączenie modnego dodatku i praktycznych potrzeb. Chyba każda kobieta potwierdzi istotę torebki w codziennym życiu. Ma się w niej zmieścić wiele, jeżeli nie wszystko! Klucze, telefon, notes, książka, kosmetyczka, słodycze, sweter... lista rzeczy wkładanych przez panie do toreb nie ma końca. W takich wypadkach „worek bez dna” nabiera podwójnego znaczenia. Taka torba, oprócz tego, że ma być wyjątkowo pojemna, trwała i wygodna w użytkowaniu, musi jeszcze być modna. Czy to w ogóle możliwe?

Firmowe torby Halfar

Filcowe torby i plecaki Halfar

Pewnie! Filcowe torby Halfar to propozycja dla tych, którzy szukają praktycznego dodatku na co dzień, jak i oryginalnego uzupełniania formalnego stroju. Filc stał się materiałem, który wkroczył z impetem na salony i nie zamierza ich opuszczać. Pasuje zarówno do casualowego ubioru, jak i kobiecych sukienek. Torby z filcu mają jeszcze jedną zaletę – są tak miękkie, że naprawdę nie sposób jest ich nie dotykać i nie „głaskać”. Jednocześnie to wystarczająco mocno materiał, na to by stworzyć wytrzymałą torbę. Wśród kolorów filcowych toreb króluje neutralna szarość – można ją łączyć z każdą barwą ubioru. Filc warto ozdobić za pomocą efektownego haftu, który współgra z charakterem tkaniny. Jej elastyczność pozwala na kreacje dużych i pojemnych toreb na ramię, mniejszych torebek do ręki, kobiecych kopertówek czy etui na tablety bądź telefony komórkowe.

 
Firma Halfar proponuje wyjątkowe torby oraz plecaki. Każdy model jest starannie projektowany, po czym wykonuje się jego prototyp. Następnie niejedno krytyczne oko ocenia czy produkt spełnia wymagania klientów i jest wystarczająco ciekawy. W ten sposób powstają torby, które się po prostu kocha!

 

Kolejny artykuł: Fartuchy robocze dla pracowników – element kreujący wizerunek Twojej firmy

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space