Fartuchy robocze dla pracowników – element kreujący wizerunek Twojej firmy

Fartuchy robocze dla pracowników – element kreujący wizerunek Twojej firmy

Chcesz, żeby Twoja firma była postrzegana jako w pełni profesjonalny partner biznesowy? Zadbaj nie tylko o jakość świadczonych usług, ale również o wizerunek swoich pracowników. Zauważ, że największe marki, które cieszą się uznaniem na całym świecie, przywiązują olbrzymią uwagę do tego, aby dopracować wszystkie detale. Logo, hasło reklamowe, zadbana siedziba i przede wszystkim wygląd przedstawicieli firmy.

Od wielu lat zajmujemy się produkcją odzieży reklamowej z haftem i nadrukiem, dlatego znamy się na kreowaniu wizerunku. Z chęcią doradzimy Wam, na co zwrócić uwagę przy zakupie fartuchów roboczych dla pracowników.

Fartuchy robocze – jakie wybrać?

Fartuchy robocze to w wielu branżach niezbędny element stroju firmowego. Wybierając fartuchy dla swoich pracowników, zwracaj uwagę nie tylko na ich atrakcyjny wygląd, ale również na jakość użytego materiału i staranność wykończenia. Fartuchy będą towarzyszyły Twoim pracownikom w ich codziennej pracy. Powinny być więc estetyczne, ale przede wszystkim wygodne. Pamiętaj, że pracownik, który czuje się niekomfortowo (ponieważ na przykład strój ogranicza jego ruchy) nie jest w stanie odpowiednio wykonywać zleconych mu zadań.

fartuchy - odzież robocza - Raven, nadruki na fatruchach
fartuchy - odzież robocza - Raven, nadruki na fatruchach

Fartuchy z haftem i nadrukiem

Wybór fartuchów roboczych jest szeroki i zróżnicowany. Fartuchy z haftem lub nadrukiem z logo firmy są ważną częścią jej wizerunku. Decydując się na konkretny fason i kolor, pamiętaj o tym, że strój pracowniczy jest identyfikowany z wizerunkiem firmy i jej ofertą. Tym samym zwiększa świadomość Twojej marki wśród klientów. Wykorzystaj to na „plus” dla swojego przedsiębiorstwa. Potraktuj fartuchy robocze jako rodzaj inwestycji nie tylko w kadry, ale też w marketing firmy. Logo na piersi Twoich pracowników to doskonały sposób na reklamę!

Fartuchy robocze i fartuchy gastronomiczne

Nad czym się zastanowić, wybierając fartuch roboczy? Oprócz fasonu i koloru zwróć uwagę na detale, takie jak zapięcia – mogą to być tradycyjne guziki, eleganckie zatrzaski lub zamki. Fartuchy często posiadają kieszenie. Przed zakupem możesz porozmawiać ze swoimi pracownikami i przedyskutować z nimi, który model będzie najwygodniejszy podczas wykonywania danej pracy. Sprawdź też fartuchy gastronomiczne.

Będziesz musiał wybrać również między długim a krótkim rękawem. Dokonując zakupu, musisz mieć na uwadze przeznaczenie fartuchów i rodzaj pracy, w której będą wykorzystywane.

 

Jako producent odzieży roboczej z haftem i nadrukiem pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz skorzystać z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia - zapraszamy do kontaktu z firmą Raven!

 

 

Kolejny artykuł: Odzież gastronomiczna - haftowane spodnie, fartuchy, koszule i akcesoria

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space