Odzież gastronomiczna - haftowane spodnie, fartuchy, koszule i akcesoria - blog

Odzież gastronomiczna - haftowane spodnie, fartuchy, koszule i akcesoria

Odzież gastronomiczna stanowi bardzo oryginalny dział, wchodzący w skład całej produkcji ubrań do pracy. Szczególnie górny fragment kucharskiego stroju jest wyjątkowy i wyróżniający się, bo rozpoznawalna konstrukcja dobrze wykonanej bluzy kucharskiej z klapami zakończonymi guzikami, od razu nasuwa skojarzenie z profesjonalizmem szefa kuchni i restauracji. Dolna część, czyli spodnie, również zasługują na uwagę. Te odpowiednio dobrane posiadają charakterystyczne wzory i kolory. Typowy szeroki krój i jasny kolor nogawek z pewnością stworzy dobrany duet z górną bluzą, których połączenie nie da się pomylić z żadnym innym uniformem. Trzymając się jednak sztywnych ram i określonych wzorów, można łatwo popaść w rutynę i banalność. Jak sprawić zatem, by Twoja gastronomiczna odzież wyróżniała się na tle konkurencji?

Najważniejszy dobry materiał

Bluza kucharska - RAVEN, bluzy i fartuchy gastronomiczne
Bluza kucharska - RAVEN, bluzy i fartuchy gastronomiczne

To, co wyróżnia firmę działającej w każdej branży, nie tylko tej gastronomicznej, jest jakość wykonania produktu. Nie dziwi fakt, iż ta odzież, która w procesie realizacji jest wytwarzana zawsze z trwałych i dobrych materiałów, ma szansę na lepsze oceny i pozytywne recenzje jej użytkowników. My, jako topowy producent odzieży roboczej, reklamowej i odzieży gastronomicznej, zapewniamy tę najwyższą jakość. Włókna wykorzystywanych przez nas materiałów uchodzą za niemnące i łączą w sobie poliester oraz bawełnę, które w połączeniu idealnie nadają się do produkcji, m.in. płaszczy, sukienek, ale także koszul i spodni przeznaczonych właśnie do pracy w bardziej wymagających warunkach. Dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć taką odzież dla pracowników, w której będą czuli się zawsze wygodnie, naturalne i lekko.

Odpowiednio dobrania odzież gastronomiczna

Każdy pracownik restauracji czy innej placówki gastronomicznej z pewnością zgodzi się z tym, że swoboda, to przecież jeden z tych czynników, który warunkuje najwyższy komfort pracy. Odzież gastronomiczna taka jak: fartuchy gastronomiczne, bluzy kucharskie, zapaski kelnerskie czy spodnie dla kucharzy czy odpowiednie nakrycia głowy muszą spełniać pewne normy jakości dla sektora spożywczego do kontaktu z żywnością.

 

Akcesoria kuchenne

rękawice kucharskie z logo firmy, nadruki na odzieży gatronomicznej
rękawice kucharskie z logo firmy, nadruki na odzieży gatronomicznej

Każdy szef kuchni dysponuje szeregiem akcesoriów, które ułatwiają zarówno jego pracę, jak i działanie całego zespołu. Tak samo, jak w mniejszych przydomowych kuchniach, kucharze i pracownicy tych przemysłowych, muszą korzystać z rękawic kucharskich, ściereczek, czy podkładek. Elementy, które zapewnią ich lepsze użytkowanie, a więc odpowiednia grubość, izolacja od ciepła i lepsza chłonność, są na pierwszym miejscu. Dla podkreślenia wyjątkowego charakteru tych produktów jednak, warto dodać do nich nadruk unikatowego logo. Ten dodatkowy czynnik pozwoli na bardziej profesjonalny wizerunek Twojej firmy i zdecydowanie szybsze rozpowszechnienie informacji o niej zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Fartuchy gastronomiczne

Jeśli stawiasz na dobrą jakość produktu, który pozwoli na długoletnie użytkowanie w Twojej firmie, sprawdź naszą pełną ofertę. W asortymencie odzieży gastronomicznej wykonanej z elanobawełny, z pewnością znajdziesz kilka fasonów, które pozwolą na wygodę użytkowania i bezwzględną unikalność w wyglądzie. Raven, jako producent i projektant odzieży przeznaczonej dla pracowników, gwarantuje realizację Twoich oczekiwań! Sprawdź tutaj fartuchy gastronomiczne z nadrukiem.

 

 

Kolejny artykuł: Fartuchy robocze dla pracowników – element kreujący wizerunek Twojej firmy

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space