Perfekcjonizm i wygoda, czyli odzież marki Nimbus - blog - RAVEN

Perfekcjonizm i wygoda, czyli odzież marki Nimbus

Odzież marki Nimbus świetnie wpasowuje się w korporacyjny wizerunek. Styl, wysoka jakość materiałów i przemyślane projekty – to najważniejsze zalety ubrań, w których wyraźnie wyczuwa się skandynawską nutę. Wszystkie kurtki projektowane są w Danii, skąd dystrybuuje się je na całą Europę.

Nimbus

Dlaczego warto wybrać kurtki czy kamizelki Nimbus? Przede wszystkim dlatego, że świetnie sprawdzają się zarówno jako elementy stroju formalnego, jak i luźniejszych zestawów. Stonowana kolorystyka pokreślą ich uniwersalny charakter. Dwustronne kurtki pikowane, kamizelki na każdą porę roku czy wygodne, rozpinane swetry to propozycje dla tych, którzy doceniają nowoczesne detale, ale chcą posiadać produkt przede wszystkim dobry jakościowo. Pewne rzeczy w modzie się zmieniają, a dobre materiały to zawsze sprawdzone rozwiązanie.

Kurtki softshelle Nimbus

Nimbus pokazuje jak można płynnie połączyć stylowy, miejski wygląd z funkcjonalnościami, które na pewno sprawdzą się również podczas wyjazdu za miasto. Przemyślane kieszenie, perfekcyjne wykończenie, tkaniny odporne na wszystkie warunki atmosferyczne – czego chcieć więcej? Marka Nimbus jako pierwsza wprowadziła na rynek odzieży korporacyjnej kurtki typu Softshell. Sportową elegancję zapewniają także bawełniane, ułatwiające swobodę ruchów, bluzy. Oryginalne materiały najwyższej jakości takie jak turecka bawełna, thermolite - tkanina i włókna syntetyczne gwarantujące izolację termiczną oraz współczesny, firmowy wizerunek.

 

 

Kolejny artykuł: Koszule reklamowe z haftem - eleganckie koszule firmowe

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space