Russell - nowatorska odzież najwyższej jakości - blog - RAVEN

Russell – nowatorska odzież najwyższej jakości

Russel logo producenta odzieży Ubrania z nadrukiem lub haftem promocyjnym
Russel logo producenta odzieży Ubrania z nadrukiem lub haftem promocyjnym

Firma Russell rozpoczęła swoją działalność wiele lat temu i wciąż się rozwija z myślą o swoich klientach. Kolekcje tej marki cieszą się dużą popularnością, ponieważ podkreślają walory figury oraz zapewniają komfort noszenia.

 

Russell oferuje między innymi nowoczesną odzież roboczą z haftem i nadrukiem. T-shirty, bluzy, polówki, spodnie, kurtki i bezrękawniki świetnie sprawdzają się podczas pracy fizycznej. Russell pomaga tworzyć spójny obraz firmy. Modna odzież reklamowa i robocza to doskonały sposób promowania swojej działalności. Ubrania męskie i damskie z nadrukiem lub haftem promocyjnym są dostępne w wielu rozmiarach oraz w bogatej kolorystyce.

Ubrania z nadrukiem lub haftem promocyjnym

Elementy stroju proponowane przez Russell można ze sobą kompletować, tworząc tym samym spójny wygląd zespołu pracowniczego. Ubrania męskie i damskie z nadrukiem lub haftem promocyjnym są dostępne w wielu rozmiarach oraz w bogatej kolorystyce. Elementy stroju proponowane przez Russell można ze sobą kompletować, tworząc tym samym spójny wygląd zespołu pracowniczego.

Russell - polary i swetry z haftem reklamowym

Russell to jedna z pierwszych firm, które zajęły się produkcją swetrów z haftem reklamowym wykonanych z cieńszych tkanin. Dzięki temu lepiej się prezentują i są wygodniejsze. Ponadto Russell był pomysłodawcą, który zainicjował produkcję bluz bawełnianych, jakimi zostały zastąpione mniej komfortowe bluzy wełniane.

 

Polary tej firmy gwarantują natomiast ciepło, a jednocześnie pozwalają skórze oddychać. Zaś T-shirty i koszulki reklamowe wykonane z poliestru doskonale nadają się do druku sublimacyjnego. Ta metoda wykonywania nadruków pozwala nanosić na odzież roboczą nawet najbardziej skomplikowane grafiki (chociażby zdjęcia).

 

Chcąc wzmocnić wizerunek swojej firmy wśród obecnych i przyszłych kontrahentów, pamiętaj o odpowiednim ologownaiu swojej odzieży reklamowej firmowym haftem lub nadrukiem. Raven, wiodący dostawca zdobień na odzieży pomoże skutecznie rozreklamować Twoją firmę.

Odzież z nadrukami i z haftem

Zarówno odzież z nadrukiem jak i z haftem jest potrzebna w różnych branżach biznesu. Jednak jak wiadomo haft jest dużo bardziej wytrzymałą techniką przez co jest też droższy. Odzież z haftem, koszulki i koszule z haftem oraz wiele innych produktów wyróżnia się najwyższą jakością. Tego typu odzież może służyć pracownikow przez wiele lat bez strat na jakości, beż przetarć i utraty kolorów po praniu ciężkich zabrudzeń w wysokich temperaturach. Warto sprawdzić również haft 3D i haft komputerowy. RAVEN może zaoferować również druk sublimacyjny i sitodruk bezpośredni.

 

 

Russsel producent odzieży, swetry z haftem reklamowym, bluzy wełniane
Russsel producent odzieży, swetry z haftem reklamowym, bluzy wełniane
kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space