Russell - nowatorska odzież najwyższej jakości - blog - RAVEN

Russell – nowatorska odzież najwyższej jakości

Russel logo producenta odzieży

Firma Russell rozpoczęła swoją działalność wiele lat temu i wciąż się rozwija z myślą o swoich klientach. Kolekcje tej marki cieszą się dużą popularnością, ponieważ podkreślają walory figury oraz zapewniają komfort noszenia.

 

Russell oferuje między innymi nowoczesną odzież roboczą z haftem i nadrukiem. T-shirty, bluzy, polówki, spodnie, kurtki i bezrękawniki świetnie sprawdzają się podczas pracy fizycznej. Russell pomaga tworzyć spójny obraz firmy. Modna odzież reklamowa i robocza to doskonały sposób promowania swojej działalności. Ubrania męskie i damskie z nadrukiem lub haftem promocyjnym są dostępne w wielu rozmiarach oraz w bogatej kolorystyce.

 

Elementy stroju proponowane przez Russell można ze sobą kompletować, tworząc tym samym spójny wygląd zespołu pracowniczego. Ubrania męskie i damskie z nadrukiem lub haftem promocyjnym są dostępne w wielu rozmiarach oraz w bogatej kolorystyce. Elementy stroju proponowane przez Russell można ze sobą kompletować, tworząc tym samym spójny wygląd zespołu pracowniczego.

Russell to jedna z pierwszych firm, które zajęły się produkcją swetrów z haftem reklamowym wykonanych z cieńszych tkanin. Dzięki temu lepiej się prezentują i są wygodniejsze. Ponadto Russell był pomysłodawcą, który zainicjował produkcję bluz bawełnianych, jakimi zostały zastąpione mniej komfortowe bluzy wełniane.

 

Polary tej firmy gwarantują natomiast ciepło, a jednocześnie pozwalają skórze oddychać. Zaś T-shirty i koszulki reklamowe wykonane z poliestru doskonale nadają się do druku sublimacyjnego. Ta metoda wykonywania nadruków pozwala nanosić na odzież roboczą nawet najbardziej skomplikowane grafiki (chociażby zdjęcia).

 

Chcąc wzmocnić wizerunek swojej firmy wśród obecnych i przyszłych kontrahentów, pamiętaj o odpowiednim ologownaiu swojej odzieży reklamowej firmowym haftem lub nadrukiem. Raven, wiodący dostawca zdobień na odzieży pomoże skutecznie rozreklamować Twoją firmę.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

Russsel producent odzieży
kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space