Styl uliczny Streetwear – jak go ugryźć? Bluzy, koszulki i czapki z haftem

Styl uliczny Streetwear – jak go ugryźć? Bluzy, koszulki i czapki z haftem

Styl uliczny Streetwear – jak go ugryźć?

Jeszcze kiedyś styl uliczny kojarzył się wyłącznie z noszeniem ubrań w większych rozmiarach. Jednak w ciągu ostatnich lat mocno się to zmieniło. Nadal mamy tutaj do czynienia z ubraniami, które na swój sposób wymykają się utartym schematom, a samemu stylowi daleko jest do uporządkowanego i stosowania się do zasad klasycznej mody. Czy to jednak przeszkadza w stworzeniu wyjątkowej i nietuzinkowej stylizacji? Absolutnie nie! Poniżej przedstawiamy kilka porad, dzięki którym łatwo znajdziesz własną drogę i dobierzesz takie ubrania, które najlepiej wyrażają Ciebie.

Zasady stylu streetwear…

Przede wszystkim pamiętajmy, że styl streetwear to synonim luzu i wygody. Zatem zdecydowanie nie ma tutaj miejsca na koszule z kołnierzykiem, krawat, czy spodnie w kant, ani żadne inne eleganckie akcenty, które kojarzą się z oficjalnymi wyjściami na miasto. Za to świetnie sprawdzą się luźniejsze bluzy z kapturem oraz np. czapki z daszkiem. Mało tego, w Raven pomożemy Ci nadać swoim ubraniom jeszcze mocniej indywidualny charakter – na życzenie wyhaftujemy dla Ciebie dowolny wzór lub napis. Dzięki temu masz pewność, że podobnego ubrania nie ma nikt inny. Ubrania z haftem na zamówienie stanowią najbardziej oryginalny i indywidualny element ubioru osoby, która chce być unikatowa i wyróżnić się nietypowym elementem niedostępnym w sklepach.

Jak łączyć kolory i ubrania? Dowolnie!

Można śmiało powiedzieć, że streetwear skupia w sobie elementy, na które w klasycznej modzie eleganckiej brakuje miejsca. Królują kontrastowe i wyraziste kolory, bluzy z dużym haftem, czy nietypowe emblematy. Moda uliczna została stworzona po to, aby otwarcie dać przyzwolenie na łamanie schematów i zabawę. Dlatego polecamy wyrażać siebie i nie bać się eksperymentować, bo streetwear to styl, gdzie możesz spełniać dosłownie wszystkie modowe zachcianki.

Od czego zacząć przygodę ze streetwear?

Jeśli dopiero zaczynasz eksperymentować, to polecamy Ci koniecznie rzucić okiem na nasze bluzy, czapki z daszkiem i t-shirty z nadrukami. Dodatkowo możesz je zmodyfikować, dodając napisy i zlecając nam ich wyhaftowanie na swoich ubraniach. Tutaj tak naprawdę nic Cię nie ogranicza, dlatego przebieraj w kolorach, ubraniach i próbuj różnych kompozycji. Jakkolwiek górnolotnie to nie brzmi: ubranie ma wyrażać Ciebie i Twój charakter.

 

 

Czytaj dalej: Czapka z daszkiem – jaką wybrać, aby nie wiało nudą?

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space