Tekstylia domowe - blog - RAVEN

Tekstylia domowe – sposób na dobrą reklamę firmy

Tekstylia reklamowe to świetny pomysł na prezent albo praktyczny gadżet reklamowy. Nikt z nas nie lubi dostawać czegoś, co można jedynie odłożyć na półkę i poczekać aż się zakurzy...

 

Akcesoria kuchenne nie tylko dla perfekcyjnej pani domu

Odzież gastronomiczna

Klienci doceniają upominki, które przydają się na co dzień. Miejscem, gdzie chętnie sięga się po materiały dobrej jakości jest kuchnia. Fartuch kuchenny, ładne rękawice, które chronią przed gorącą blachą wyjętą z piekarnika czy ściereczki chłonące wilgoć to rzeczy, z których ucieszy się wiele osób. Akcesoria kuchenne produkowane na indywidualne zamówienie to również propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć komplet odzieży gastronomicznej. Rękawice kuchenne i podkładki są wykonywane z tych samych tkanin, co fartuchy gastronomiczne oraz zapaski, dzięki czemu stanowią ładną całość.

Ciepło, cieplej, najcieplej...

Innym gadżetem, który równie dobrze się sprawdza jest polarowy koc. Można na nim wyhaftować logo lub wytłoczyć wybrany znak. Kolejny sposób na zdobienie takiej tkaniny jest wypalanie laserem. Niezależnie od metody – logo czy nazwa firmy będą trwale obecne na materiale. Polarowy koc, który łatwo się składa i transportuje, uprzyjemnia popołudniowe drzemki czy rozgrzewa podczas wyjazdów za miasto. Bogactwo kolorów, które oferujemy, sprawia, że każdy może znaleźć barwę kompatybilną z wizerunkiem firmy, barwą znaków firmowych etc. Personalizacja produktów tego typu to naprawdę świetny pomysł.

 

 

Kolejny artykuł: Fartuchy robocze dla pracowników – element kreujący wizerunek Twojej firmy

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space