Daiber: James&Nicholson oraz Myrtle Beach – uniwersalna odzież najwyższej jakości - blog - Raven

Daiber: James&Nicholson oraz Myrtle Beach – uniwersalna odzież najwyższej jakości

Jedną z marek firmy Daiber jest James & Nicholson. Jest to bogata i uniwersalna oferta. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno osoba ubierająca się na sportowo jak i ktoś, kto szuka eleganckiego stroju. Wszystkie modele James & Nicholson są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponadto zostały wykonane z dzianin bawełnianych, zapewniających komfort użytkownikom.

 

Kolekcja James & Nicholson oferuje damską, męską i dziecięcą odzież różnego rodzaju, którą można nabyć w wielu rozmiarach. Niektóre fasony odzieży reklamowej dla dorosłych są dostępne nawet w rozmiarze 5XL. James & Nicholson są uniwersalną propozycją dla każdego, na każdą porę roku oraz na każdą okazję.

 

W ramach tej kolekcji James & Nicholson oferuje między innymi: oryginalne bluzy z kapturem, eleganckie koszulki polo, sportowe T-shirty, spodnie dresowe, ocieplane bezrękawniki i kurtki zimowe. Na każdy z tych elementów odzieży można nanieść nadruk lub haft reklamowy, nadając jej funkcję reklamową.

Myrtle Beach to kolejna spośród marek firmy Daiber. Jest to jednak propozycja nakryć głowy różnego typu. Czapki reklamowe z daszkiem, z otokiem lub kapelusze przeciwdeszczowe, to jedynie kilka spośród propozycji Myrtle Beach. Produkty z tej kolekcji zostały wielokrotnie nagrodzone. Większość fasonów inspirowana była stylem amerykańskim, co po przeniesieniu na polskie ulice, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Daiber tworzy oryginalną, wygodną i bardzo modną odzież. Swoje kolekcje udostępnia w wielu rozmiarach i ponad trzydziestu kolorach, dzięki czemu cieszy się tak dużą popularnością zarówno wśród mniejszych jak i większych przedsiębiorstw. Najlepsze rozwiązania w zakresie odzieży reklamowej – zawsze od producenta i dystrybutora firmy Raven. Najlepsze zdobienia na rynku, sprawdź nasze usługi!

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space