Daiber: James&Nicholson oraz Myrtle Beach – uniwersalna odzież najwyższej jakości - blog - Raven

Daiber: James&Nicholson oraz Myrtle Beach – uniwersalna odzież najwyższej jakości

Kolekcja James & Nicholson, odzież reklamowa Daiber
Kolekcja James & Nicholson, odzież reklamowa Daiber

Jedną z marek firmy Daiber jest James & Nicholson. Jest to bogata i uniwersalna oferta. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno osoba ubierająca się na sportowo jak i ktoś, kto szuka eleganckiego stroju. Wszystkie modele James & Nicholson są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponadto zostały wykonane z dzianin bawełnianych, zapewniających komfort użytkownikom.

 

Kolekcja James & Nicholson oferuje damską, męską i dziecięcą odzież różnego rodzaju, którą można nabyć w wielu rozmiarach. Niektóre fasony odzieży reklamowej dla dorosłych są dostępne nawet w rozmiarze 5XL. James & Nicholson są uniwersalną propozycją dla każdego, na każdą porę roku oraz na każdą okazję.

Daiber - James & Nicholson - odzież sportowa

W ramach tej kolekcji James & Nicholson oferuje między innymi: oryginalne bluzy z kapturem, eleganckie koszulki polo, sportowe T-shirty, spodnie dresowe, ocieplane bezrękawniki i kurtki zimowe. Na każdy z tych elementów odzieży można nanieść nadruk lub haft reklamowy, nadając jej funkcję reklamową.

Daiber - Myrtle Beach - czapki reklamowe z daszkiem

Myrtle Beach, Czapki reklamowe z daszkiem
Myrtle Beach, Czapki reklamowe z daszkiem

Myrtle Beach to kolejna spośród marek firmy Daiber. Jest to jednak propozycja nakryć głowy różnego typu. Czapki reklamowe z daszkiem, z otokiem lub kapelusze przeciwdeszczowe, to jedynie kilka spośród propozycji Myrtle Beach. Produkty z tej kolekcji zostały wielokrotnie nagrodzone. Większość fasonów inspirowana była stylem amerykańskim, co po przeniesieniu na polskie ulice, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Daiber: James&Nicholson oraz Myrtle Beach – uniwersalna odzież
Daiber: James&Nicholson oraz Myrtle Beach – uniwersalna odzież

Daiber tworzy oryginalną, wygodną i bardzo modną odzież. Swoje kolekcje udostępnia w wielu rozmiarach i ponad trzydziestu kolorach, dzięki czemu cieszy się tak dużą popularnością zarówno wśród mniejszych jak i większych przedsiębiorstw. Najlepsze rozwiązania w zakresie odzieży reklamowej – zawsze od producenta i dystrybutora firmy Raven. Najlepsze zdobienia na rynku, sprawdź nasze usługi!

 

 

Kolejny artykuł: Russell – nowatorska odzież najwyższej jakości

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space