Ekologiczna marka Stanley & Stella, czyli dlaczego warto mądrze wybierać ubrania - blog RAEVEN

Ekologiczna marka Stanley & Stella, czyli dlaczego warto mądrze wybierać ubrania?

Stanley & Stella to marka, która dba o oryginalność, jednocześnie nie zaniedbując detali. W ubiorze liczy ogólne wrażenie, ale i szczegół, który często zdradza jakość produkcji. Wierzymy, że „równowaga ze światem” to kwestia, która nie powinna pozostać tylko pustym hasłem. Każdy z nas ma wpływ na to, w jakim środowisku żyjemy. Świadome zaopatrzenie, produkcja, pakowanie i ostatecznie dystrybucja produktów pozwala na redukcję ilości odpadów czy użycie szkodliwych substancji. Nie oznacza to wcale, że należy rezygnować z przyjemności kupowania i noszenia ubrań.

Fair Wear Foundation to niezależna organizacja non profit, która pomaga firmom poprawić warunki pracy w przemyśle włókienniczym i odzieżowym. Na czym to polega w praktyce? Przede wszystkim na dialogu i uświadamianiu, że istnieją wyznaczone standardy produkcji tekstyliów wykonywanych z włókien organicznych. Jedną z firm, która wyznacza takie standardy ochrony środowiska jest Global Organic Textile Standard (GOTS). Pod inną, tajemniczą nazwą OCS kryje się firma monitorująca produkty wykonane z mieszkanki bawełnianej. Jak sprawdzić która odzież produkowana jest z wyłączeniem szkodliwych dla człowieka substancji? Bezpieczne ubrania certyfikowane są OEKO-TEX OEKO-TEX® Standard 100. Taki certyfikat świadczy o tym, że wszystkie składniki użyte do produkcji spełniły surowe kryteria.

Stanley & Stella odzież ekologiczna

Stanley & Stella to marka odzieży ekologicznej, która nie tylko korzysta z organicznych włókien, ale przede wszystkim pokazuje, że ekologiczne i mądre rozwiązania produkcyjne pozwalają stworzyć produkt, który jest atrakcyjny. Biorąc odpowiedzialność za to, jakie produkty kupujemy, możemy zademonstrować niezgodę na nieuczciwe praktyki. Świat pędzi do przodu i trudno nadążyć na trendami, które nieustannie się zmieniają. Czas na refleksję – czy galopująca potrzeba podążania na nowością faktycznie jest w zgodzie z nami i środowiskiem? Optymistyczne kolory, na których bazuje kolekcja ubrań Stanley & Stella dodają energii do działania. Klasyczny krój, wysokojakościowe materiały towarzyszą poczuciu, że można je nosić z czystym sumieniem – są bowiem przyjazne środowisku. Co równie istotne – odzież marki Stanley & Stella to gotowe produkty, które świetnie nadają się do druku. Wyjątkowo gładka bawełna najlepszego gatunku pozwala na spersonalizowanie koszulek, bluz czy innych elementów. W 2014 roku dostępnych jest aż 54 barw, co oznacza, że z łatwością można znaleźć coś, co współgra z wizerunkiem marki.

Klasyczny krój

Seria podzielona jest na damską, męską, młodzieżową oraz dziecięcą linię. Koszulki Stanley & Stella to wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią sobie swobodę ruchów i jednocześnie pragną wyglądać atrakcyjnie. Ci, którzy pamiętają film „Tramwaj zwany pożądaniem”, zakładając T-shirt, poczują się jak Marlon Brando. Pozornie zwykła koszulka już dawno stał się symbolem indywidualności i pewności siebie. Proste, nowoczesne kroje ubrań i wysokiej jakości materiały sprawiają, że każdy może czuć się komfortowo. Ekologia to nie tylko kwestia tymczasowej mody!

 

 

Kolejny artykuł: Dlaczego warto wykorzystywać ubrania do celów reklamowych?

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space