Koszule firmowe z haftem lub nadrukiem - jak ważny jest jednolity strój pracowników

Koszule firmowe z haftem lub nadrukiem - jak ważny jest jednolity strój pracowników

koszule - Raven, koszule firmowe z haftem i nadrukiem
koszule - Raven, koszule firmowe z haftem i nadrukiem

Wiele firm wyposaża swoich pracowników w koszule, krawaty lub apaszki. Poprzez jednolity strój pracownik identyfikuje się z danym przedsiębiorstwem. Aby wzmocnić tę więź, istnieje możliwość wyhaftowania lub wykonania nadruku na koszulach logo firmowego.

 

Szczególnie ważne przy wyborze takiego typu odzieży jest ich wysoka jakość, gdyż będą codziennie noszone oraz często prane ze względu na pracę wykonywaną w różnych warunkach, możliwe cięzkie zabrudzenia lub uszkodzenia materiału przez zaczepienie. Dlatego producenci przykładają szczególną uwagę do ich wytrzymałości. 

Koszule z haftem logo firmy

Koszule z wyhaftowanym logo firmy mogą służyć także jako odzież reklamowa. Firma RAVEN specjalizuje się w tego typu ubraniach, na których możemy wyhaftować logo zgodne z projektem klienta i w wybranej przez niego kolorystyce. Koszula z haftem to jeden z podstawowych elementów ubioru pracownika występujący w różnych branżach, nie tylko gastronomicznej. Elegancki sposób prezentowania i schludny wygląd jest najlepszą wizytówką firmy.


Jednolity strój pracowników jest co raz częściej spotykany w firmach, gdyż dzięki temu klient od razu może rozpoznać osobę pracującą w danym przedsiębiorstwie oraz zidentyfikować innych pracowników. Do wyboru mamy koszule i bluzki z długim i krótkim rękawem do pracy w porze ciepłej lub zimnej oraz do pracy w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

Jednolite koszule reklamowe

Taki sposób reklamy jest dziś trendem, który bardzo szybko się rozprzestrzenia. Koszule z haftem lub nadrukiem są w biznesie najlepszym sposobem promocji, odzież staje się znakiem rozpoznawalnym i jest jednocześnie lubiana przez pracowników. Alternatywą dla eleganckich koszul są koszulki t-shirt z nadrukiem oraz koszulki Polo. Szeroki wybór koszul i koszulek z długim lub krótkim rękawem oraz bez rękawów pozwala wykorzystać odzież firmową do róznych celów i w różnych sytuacjach, imprezach firmowych, nieoficjalnych spotkaniach, codziennej pracy czy imprezie plenerowej.  

 

 

Kolejny artykuł: Odzież firmowa i na targi - haftowane logo na odzieży reklamowej

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space