Odzież firmowa i na targi - haftowane logo na odzieży reklamowej

Odzież firmowa i na targi - haftowane logo na odzieży reklamowej

odzież firmowa i na targi - Raven, odzież reklamowa z haftem i nadrukiem
odzież firmowa i na targi - Raven, odzież reklamowa z haftem i nadrukiem

Odzież reklamowa z haftem lub nadrukiem

Odzież firmowa może posiadać druk lub haft, a poprzez to staje się mobilną reklamą na noszącym ją pracowniku. Kto mógłby lepiej reprezentować firmę, niż sam pracownik? W firmie, w aptece, w klubie sportowym, czy u lekarza pokazujemy się publicznie, obecnym jak i potencjalnym przyszłym klientom.


Największym dobrem każdego przedsiębiorstwa jest możliwość uzyskania efektu ponownego rozpoznania i identyfikacji z konkretną firmą. Jednolity strój firmowy lub reprezentacyjny na targi  stał się perfekcyjnym i ulubionym narzędziem każdego przedsiębiorstwa. Również kluby dostrzegły duże znaczenie tego rodzaj marketingu, dlatego również posiadają odzież z logo klubowym.

W branży rzemieślniczej są nimi często ogrodniczki, t-shirty, swetry i kurtki, które posiadają wyhaftowane firmowe logo, a także dodatkowo imię i nazwisko danego pracownika.

Haftowane logo na odzieży reklamowej

Szczególnie cenione w odzieży firmowej/na targi jest wykonanie logo haftem. Najczęściej wykonuje się go na kołnierzykach koszul, a jego wysoka jakość wykonania jest niezwykle ważna dla wystawcy. Koszule z nadrukiem lub haftem są bardzo popularne ze wzlędu na elegancki wygląd. Latem do prezentowania firmy w plenerze np. na piknikach często widzimy również koszule i bluzki z krótkim rękawem. Haftowane logo na odzieży reklamowej przede wszystkim wygląda elegancko i schludnie, nie odznacza się nadmiernie, sprawia wrażenie jakby było częścią koszuli dzięki czemu wygląda naturalnie, a dobrze dobrane kolory świetnie komponują się z identyfikacją kolorystyczną firmy.

 

 

Kolejny artykuł: 

Branding restauracji – o czym pamiętać w kwestii odzieży gastronomicznej?

Koszule firmowe z haftem lub nadrukiem - jak ważny jest jednolity strój pracowników

Koszulki reklamowe jako ważny element marketingowy

 

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space