Koszulki reklamowe jako ważny element marketingowy - blog - Raven

Koszulki reklamowe jako ważny element marketingowy

koszulki reklamowe - Raven, koszulki z nadrukami, koszulki z haftowanym logo firmy
koszulki reklamowe - Raven, koszulki z nadrukami, koszulki z haftowanym logo firmy

Gadżety reklamowe z drukiem na kurtkach i koszulach są stałym elementem w każdej akcji marketingowej firm. Aby nazwa i logo firmy dobrze się prezentowało, musisz zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią jakość nadruku.

Ozdobienie odzieży w drukarni daje taką zaletę, że w krótkim czasie z dużą precyzją wykonasz nadruk na wielu koszulkach polo, kurtkach czy koszulach. Jest to możliwe dzięki szablonom, które są indywidualnie wykonywane na potrzeby konkretnego motywu. Druk oferuję ogromną paletę kolorystyczną, włącznie z jaskrawymi neonowymi barwami.


Nowoczesne techniki nadruku

Druk jest idealny, gdy potrzebujesz gadżetów reklamowych na konkretny event lub szczególną okazję. Dzięki nowoczesnej technice nadruku możliwe jest jego wykonanie nawet na niewielkiej ilości ubrań za korzystną cenę. Jeśli potrzebujesz tylko 10 kurtek lub koszul z logo Twojej firmy, przygotowanie go haftem jest również efektowne. Ze względu na prostszą technikę, ceną jest dużo korzystniejsza, mając na uwadze niewielki budżet przeznaczony na ten cel.

Za pomocą druku można precyzyjniej nanieść przejścia kolorów w logo Twojej firmy. Obecnie wysoka jakość wykonywanych nadruków gwarantuje, że dany motyw nie zdeformuje się i nie straci kolorów, mimo częstego prania i prasowania.

Jeśli koszulka polo lub inny gadżet reklamowy ma prezentować logo Twojej firmy, to doskonale sprawdzi się w tym haft lub druk.

 

 

Kolejny artykuł: Odzież firmowa i na targi - haftowane logo na odzieży reklamowej

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space