Uniwersalne i ciepłe bezrękawniki polarowe i kamizelki z materiału impregnowanego

Uniwersalne i ciepłe bezrękawniki polarowe i kamizelki z materiału impregnowanego

Bezrękawniki, to bez wątpienia ubranie, które dzięki właściwościom izolacyjnym i ogrzewającym, bardzo dobrze sprawdza się w chłodniejsze, ale także ciepłe dni. Jako uniwersalny fragment stroju dla pracownika, z powodzeniem może być wykorzystywany w celu reklamy Twojej działalności oraz zwiększenia komfortu pracy zespołu. Produkowane przez nas kamizelki w różnych fasonach, co więcej, pozwalają na ich dopasowanie do każdej figury, płci oraz wysokości nosiciela.

Jakość i wykonanie = wygoda i styl

Rodzaje bezrękawników mogą być inne w zależności od potrzeb pracodawcy. Począwszy od zróżnicowanych krojów, modelów, po wykonanie i wykorzystanego w produkcji potrzebnego materiału. Bezrękawniki polarowe oraz te stworzone z impregnowanego materiału, to element bardzo dobrze dostosowujący się do różnych warunków atmosferycznych, ale nie tylko! Dzięki nowoczesnemu wykonaniu, innowacyjnym pomysłom projektantów oraz wykorzystaniu najlepszych materiałów, mogą także prezentować się jako bardzo elegancki element stroju roboczego w różnych zakładach pracy. Odpowiednie dopasowanie do sylwetki i możliwość wyboru rozmiaru doskonale prezentuje się zarówno w stroju przeznaczonym dla kobiet, jak i mężczyzn. Dodatkowo, nosząc tak wyprodukowane bezrękawniki, pracownicy mogą skutecznie zewnętrznie reklamować swoją firmę.

O polarze słów kilka

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, nasze bezrękawniki są stworzone w dużej mierze z dzianin polarowych. Materiał ten ma wierną rzeszę wielbicieli, bo już od wielu lat podbija serca niemal wszystkich producentów marek sportowych, tworząc bluzy do ćwiczeń, oraz zróżnicowanych zakładów pracy, decydujących się na produkcję polarowych uniformów dla pracowników.

Sama dzianina jest niezwykle odporna i posiada różnorodne właściwości. Polar jest wytwarzany, m.in. z PET, czyli termoplastycznego polimera wykorzystywanego do produkcji sztucznych materiałów. To tkanina, która jest hydrofobowa, a co za tym idzie odpycha cząsteczki wody, posiada bardzo dobrą izolację ciepła, a także właściwości termoizolacyjne.

Bezrękawnik - polarowy - odzież -reklamowa - RAVEN
Bezrękawnik polarowy - odzież reklamowa - RAVEN
Bezrękawnik - z - materiału - impregnowanego- odzież reklamowa - RAVEN
Bezrękawnik z materiału impregnowanego- odzież reklamowa - RAVEN

Materiały impregnowane

Dla zwiększenia ochrony przed deszczem i wiatrem, szczególnej uwadze polecamy reklamowe i robocze kamizelki oraz bezrękawniki wyprodukowane z materiałów impregnowanych. Wszystkie tkaniny pokryte tą formułą, która skutecznie odpycha wodę oraz jest bogata w dodatkowe właściwości zapobiegające szybkiemu gnieceniu się. Odzież wytwarzana z materiałów impregnowanych jest tym samym nieprzemakalna i skutecznie zatrzymuje ciepło.

Kamizelki stworzone z materiałów impregnowanych idealnie nadają się do wykorzystania w okresie wiosennym oraz jesienią. Wtedy pracownicy mogą z powodzeniem nosić ciepłą, reklamową odzież bez potrzeby użycia okrycia wierzchniego.

Bardzo dobre warunki pracy gwarantują doskonałe samopoczucie. To, w jaki sposób czują się  pracownicy przekłada się na ich wydajność oraz wizerunek firmy. Odpowiednio dobrana odzież gwarantuje lepszy wizerunek całego przedsiębiorstwa. Profesjonalizm, to z pewnością to, do czego dąży Twoja firma. Z uniwersalnymi i unikalnymi kamizelkami naszej produkcji, osiągniesz swój cel. Zobacz też koszulki reklamowe oraz bluzy reklamowe.

Zapraszamy do pełnej oferty!

 

 

Kolejny artykuł: 

Zdobienie materiałów– wybierzesz tradycję czy element nowoczesności?

Styl uliczny Streetwear – jak go ugryźć? Bluzy, koszulki i czapki z haftem

Kolekcja odzieży gastronomicznej – czym się kierować przy wyborze?

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space