Nasza współpraca z marką Stedman - blog - RAVEN

Nasza współpraca z marką Stedman

Stedman zajmuje się dystrybucją odzieży reklamowej na całą Europę. Producent ten dba o wysoką jakość tkanin, z których wykonuje swoje produkty. Dlatego barwa jest bardzo trwała – nie zmienia intensywności nawet pod wpływem długotrwałego działania słońca ani wielokrotnego prania.

 

Odzież promocyjna tej firmy dedykowana jest zarówno dla osób chcących modnie wyglądać na co dzień, jak i dla przedsiębiorców pragnących uatrakcyjnić wizerunek swojej działalności. Dzięki profesjonalnym strojom pracownicy wyglądają elegancko, tym samym podnosząc renomę firmy. Firma Raven jako profesjonalny dostawca tekstyliów dla branży reklamowej gwarantuje najwyższą jakość zdobień – haftów oraz nadruków na odzieży.

 

Stedman - nadruki i hafty reklamowe

 

Ponadto dzianiny, z których wykonana jest odzież reklamowa marki Stedman nie zawierają pestycydów ani innych szkodliwych substancji, dzięki czemu nie są szkodliwe zarówno dla użytkowników jak i dla środowiska. Projektanci tej firmy zadbali również o to, aby w oferowanych przez nich ubraniach każdy czuł się komfortowo i wyglądał korzystnie. Między innymi dlatego stworzyli kilka krojów T-shirtów i koszulek, dzięki którym każdy, bez względu na budowę ciała, dobrze się prezentuje.

Stedman posiada w swojej ofercie również bezrękawniki, kurtki, bluzy i spodnie na których firma Raven dodatkowo może wykonać haft bądź nadruk reklamowy. Raven natomiast docenia działania proekologiczne i prozdrowotne tej firmy, współpracując z nią i rekomendując jej jakość.

 

 

Kolejny artykuł: Jak powstaje nadruk na odzieży? Sitodruk bezpośredni, druk sublimacyjny na koszulkach

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space