Regatta – modna odzież outdoorowa i wypoczynkowa - blog - RAVEN

Regatta – modna odzież outdoorowa i wypoczynkowa

Regatta jest brytyjską firmą produkującą odzież, obuwie i dodatki sportowe oraz turystyczne. Produkty tej marki są najwyższej jakości i cechują się idealnym wykończeniem. Regatta istnieje od 1981 roku i wciąż się rozwija.

 

Raven współpracuje z tym partnerem, ponieważ gwarantuje on atrakcyjne i ekologiczne ubrania, które doskonale prezentują się z nadrukiem lub haftem reklamowym. Ta brytyjska firma w swojej ofercie posiada zarówno odzież damską jak i męską.

 

Ponadto ubrania dla dzieci także rozgranicza dwoma odrębnymi kolekcjami – dziewczęcą i chłopięcą. Sportowe i turystyczne propozycje tej marki doskonale pełnią również funkcję odzieży reklamowej. Regatta oferuje między innymi T-shirty, koszulki, spodnie, plecaki i kurtki z nadrukiem.

 

Wiele fasonów jest wykonanych z materiałów wodoodpornych, które jednocześnie zapewniają komfort noszenia. Dużą popularnością cieszy się nie tylko odzież outdoorowa i wypoczynkowa tej firmy, ale również dodatki – a szczególnie plecaki z nadrukiem. Mogą mieć one rozmaitą pojemność (od 20 do nawet 100 litrów).

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space