Mini luksus zamknięty w hafcie - złoty haft

Złoty i czarny – doskonałe połączenie.

Mini luksus zamknięty w hafcie.

Złoty kolor jest odpowiednim kolorem, jeżeli chcesz podkreślić luksusowy charakter swojej marki. Nie od dzisiaj wiadomo, że ten kolor jest utożsamiany z bogactwem i luksusem. Metaliczna złota nić jest specyficzna – nadaje się na bogato zdobiony florystyczny ornament królewskiego stroju, ale również może być zastosowana jako mini akcent podkreślający konkretną rzecz – koszulkę czy czapkę.  Najlepszym kompanem złotego jest czerń. Czerń jest elegancka, dostojna, dystyngowana i doskonale odbija odcienie złotego na sobie.

W letnim sezonie chciałbyś, żeby twoi klienci zabłysnęli? Może warto zastanowić się nad ciekawym fasonem czapki typu baseball czy snapback oczywiście w odcieniach czerni. Najbardziej sprawdzonym i ulubionym przez naszych klientów modelem czapki snapback jest 6089M marki FLEXFIT, zaś z basebollowych czapek to 6245CM tej samej marki. Przy fasonie 6089M klienci decydują się na haft 3D i takie połączenie z odpowiednio dobraną grafiką wygląda naprawdę imponująco. Zaś na baseball cap najlepiej wybrać niewielki haft np.: w kształcie róży. Jeden metaliczny haft nadaje charakter i podkreśla ekskluzywny charakter twojej marki.

Czapki reklamowe z nadrukiem i haftem

Oczywiście możesz szukać czegoś innego, charakterystycznego, ale nie tak bardzo rzucającego się w oczy, jednak wykwintnego. Może mini luksus zamknięty w mini naszywce lub breloku haftowanym? Mogą być w różnych kształtach np. ananasa. Właśnie ten owoc kojarzy się ze Słońcem, wakacjami i odpoczynkiem, namiastką luksusu. Ogromny wybór wzorów możliwych do nadrukowania lub wyhaftowania na każdym materiale daje nieograniczone możliwość aranżacji własnej odzieży. Czapki z daszkiem przydają się nie tylko na upały, ale są wykorzystywane również do pracy do identyfikacji pracowników.

 

 

Kolejny artykuł: 

Cieplejsza odzież i akcesoria reklamowe na jesienną pogodę?

Czy ubrania polarowe tracą na popularności?

Cieplejsza odzież i akcesoria reklamowe na jesienną pogodę?

 

Czapki reklamowe z nadrukiem i haftem, czerń i złoto
Czapki reklamowe z nadrukiem i haftem, czerń i złoto
kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space