B&C – marka odzieżowa stosująca najnowsze technologie - blog - RAVEN

B&C – marka odzieżowa stosująca najnowsze technologie

B&C Collection, odzież reklamowa dla kobiet mężczyzn i dzieci
B&C Collection, odzież reklamowa dla kobiet mężczyzn i dzieci

Raven współpracuje między innymi z B&C Collection. Jest to marka zajmująca się dystrybucją wysokojakościowej odzieży reklamowej dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

 

B&C Collection - odzież reklamowa mikro-polar

B&C – marka odzieżowa stosująca najnowsze technologie, kurtki reklamowe
B&C – marka odzieżowa stosująca najnowsze technologie, kurtki reklamowe

Każdy model odzieży B&C jest dokładnie przemyślany i dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Ponadto większość fasonów jest w rozmiarach do XS do 4XL, dzięki czemu każdy może wybrać z oferty coś dla siebie. B&C stosuje materiały najwyższej jakości. B&C oferuje odzież ekologiczną zapewniającą wysoki komfort noszenia. 


Marka ta zajmuje się również dystrybucją odzieży reklamowej chroniącej przed deszczem, zimnem oraz wiatrem. Mikro-polar pozwala skórze swobodnie oddychać, jednocześnie izolując i chroniąc przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

 

Kurtki reklamowe B&C są bardzo estetyczne i ciepłe, a ponadto trwałe oraz bardzo wygodne. Każdy kto je nosi nie odczuwa dyskomfortu z powodu ograniczonych ruchów. Ponadto na wszystkie produkty z oferty B&C z łatwością można nanieść haft lub nadruk reklamowy. Jest to świetny sposób na promocję swojej firmy.

Bluzy reklamowe B&C

B&C – marka odzieżowa stosująca najnowsze technologie, bluzy reklamowe
B&C – marka odzieżowa stosująca najnowsze technologie, bluzy reklamowe

Raven oferuje nanoszenie haftów i nadruków reklamowych na odzież firmy B&C. Według nas na szczególną uwagę zasługują bluzy tej marki. Są one wykonane z wysokojakościowego materiału, którego produkcja polega na umieszczeniu 100% poliestru pomiędzy dwoma warstwami (zewnętrzną i wewnętrzną).

 

Dzięki temu każdy czuje się komfortowo w bluzach reklamowych B&C, ponieważ poliester znajduje się wyłącznie w środkowej części materiału. Skóra użytkownika ma więc kontakt wyłącznie z bawełną. Brak poliestru w zewnętrznej warstwie sprawia natomiast to, że materiał jest matowy, co znacznie ułatwia nanoszenie na niego nadruków i haftów reklamowych.


Raven współpracuje z marką B&C, ponieważ zajmuje się ona dystrybucją nowoczesnej odzieży reklamowej. Modne fasony, które podkreślają atuty figury użytkownika, atrakcyjne prezentują się zarówno w odsłonie eleganckiej jak i sportowej. Zapoznaj się z ofertą tej marki i zapewnij sobie maksimum wygody.

 

 

Kolejny artykuł: Regatta – modna odzież outdoorowa i wypoczynkowa

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space