Nie zawsze grubymi nićmi haftowane! - blog - RAVEN

Nie zawsze grubymi nićmi haftowane!

Znajdujące się w parku maszynowym automaty hafciarskie Tajima czy obszywarki Merrow umożliwiają nam haftowanie na najwyższym poziomie. Hafciarka Barudan to wysokospecjalistyczne urządzenia, które pozwala na szybkie haftowanie na gotowych elementach – czapkach, kurtkach etc.

To tu słychać odgłosy pracy, które zwiastują nowe realizacje! Nasze maszyny pozwalają nam haftować w sposób tradycyjny, który cechuje się wyjątkową trwałością. Ta szlachetna metoda ma swoje źródła jeszcze w starożytności. Jej podstawowym atutem jest możliwość zdobienia odzieży na wszelkiego rodzaju materiałach, dzięki czemu możemy osiągać różnorodne i precyzyjne odwzorowanie grafik.

Haftowanie emblematów, haft z elementami aplikacji

Wyhaftowaliśmy już naprawdę wiele emblematów, w tym odznak dla odzieży mundurowej. Metoda haftowania emblematów ma tez swoje zastosowanie w odzieży korporacyjnej czy promocyjnej. Wszystko po to, by ubrania były rozpoznawalne, a grafiki takie jak symbole organów państwa czy danej firmy, wiernie odwzorowane.

Naszą specjalnością jest również haft z elementami aplikacji. To technika poleca do dużych powierzchni, na których ma się pojawić znak czy nazwa firmy. Zamiast wypełnienia powierzchni liter ściegiem hafciarskim, fragmenty tkanin przyhaftowuje się, co czyni je bardziej przestrzenne.

Nasz park maszynowy pozwala także na oferowanie klientom haftu z elementami inkrustacji. Na czym to polega? To nic innego jak przyhaftowanie zwykle kontrastowej tkaniny pod spód właściwej warstwy, przez co osiąga się wyjątkowy efekt wizualny.

Haft 3D

Nie boimy się wyzwań i podążania za trendami – haft 3D nam nieobcy! Wiemy, że znakomita większość odzieży młodzieżowej posiada właśnie takie elementy. Przy pomocy specjalnej pianki możemy uczynić napisy czy znaki bardziej przestrzenne.

Haft z sitodrukiem

Naszymi odbiorcami są równie często firmy, które szukają skutecznego sposobu na reklamę. Nowoczesna metoda łączenia haftu z sitodrukiem to rozwiązanie, które pozwala na stworzenie niepowtarzalnych rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Haft na koszulce, czapce, kurtce

Haftujemy na wyrobach gotowych takich jak koszulki, czapki, kurtki etc. Służymy pomocą również przy etapie projektowania. Tu narzędziami, z którego korzystamy nie są maszyny, ale odpowiednie programy komputerowe i przede wszystkim kreatywni, doświadczeni ludzie! Sprawdź tutaj haft komputerowy.

 

 

Kolejny artykuł: Dlaczego warto wykorzystywać ubrania do celów reklamowych?

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space