Bluza z haftem lub nadrukiem - artykuł blogowy - RAVEN

Bluza z haftem lub nadrukiem

bluza z haftem - Raven, bluzy reklamowe z firmowymi napisami
bluza z haftem - Raven, bluzy reklamowe z firmowymi napisami

Bluzy z haftem dobrej jakości  są obecnie szybko rozwijającym się trendem. Z taką bluzą zostaniesz z pewnością zauważony, a jednocześnie jest ona jedyna w swoim rodzaju. Firma Raven przy projektowaniu wzorów na bluzy dzianinowe dba o odwzorowanie Państwa logo z jak największą starannością, a sam haft jest estetyczny oraz trwały.

 

Bluza z wyhaftowanym ponadczasowym logo może być stylowym dodatkiem, który mimo ciągle zmieniających się trendów jest nadal w modzie. Wykonanie haftu bądź druku jest godne polecenia, ponieważ ze zwykłej bluzy zmienia się w wartościowy element odzieży.Dzianinowe bluzy z haftowanym logo

Macie Państwo możliwość wyboru koloru i fasonu bluzy, a także logo, które chcecie wyhaftować lub nadrukować na bluzie. Sami możecie dobrać kolory, które miałyby zostać użyte w hafcie np. czarny, biały, kolorowy lub krzykliwy w neonowych kolorach. Oczywiście taka bluza doskonale sprawdzi się również podczas kampanii reklamowej.

Taki rodzaj reklamy jest szczególnie ceniony przez firmy, które chętnie wyposażają swoich pracowników w odpowiednią odzież firmową. Jest to bardzo efektywny sposób na reklamowanie  firmy. Przekaż bluzy z haftem lub nadrukiem swoim pracownikom, a ich klienci od razu rozpoznają logo i poprzez to osiągniesz oczekiwany efekt.

Bluzy z wyhaftowanym logo chętni noszą zawodnicy, jak i kibice poszczególnych klubów. Są one bardzo wygodne i nadają się do noszenia w niemal  każdej sytuacji.

Bluzy dzianinowe z haftem są bardzo cenione i są obecnie trendem, który oferuje dużo możliwości, zarówno w celach prywatnych, jak i jako odzież firmowa. Hafty wykonywane przez firmę Raven są trwałe i odporne na wielokrotne prania.

 

 

Kolejny artykuł: Odzież reklamowa dla Twojej firmy! Bluzy koszulki t-shirty z nadrukiem lub haftem

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space