Czapki reklamowe z haftem - artykuł blogowy - RAVEN

Czapki reklamowe z haftem, czapki z nadrukiem

Czapki reklamowe to obecnie obok smyczy najpopularniejszy gadżet reklamowy. Połączone z wyhaftowanym logo stanowią nie tylko element odzieży reklamowej dla pracowników, ale też ciekawy oraz funkcjonalny pomysł na prezent dla każdego klienta.

Raven oferuje Państwu szeroki wybór modnych fasonów czapek połączonych z profesjonalnie wykonanymi haftami oraz nadrukami.

Czapki z nadrukiem lub haftem

Czapki reklamowe z nadrukiem

Haft tradycyjny od lat jest jedną z najpopularniejszych technik zdobienia odzieży. Umieszczając tą techniką logo na czapce czynimy reklamę trwałą, estetyczną oraz skuteczną.

Czapki z daszkiem są ta częścią odzieży, na której najlepiej prezentuje się haft 3D. Ta coraz popularniejsza technika haftu możliwa jest między innymi dzięki specjalnej piance, która czyni haft przestrzennym. Umiejscowić go można nie tylko na przednim panelu, ale też na łuku z tylu czapki lub na bokach. Ciekawym rozwiązaniem jest obecnie połączenie haftu płaskiego z haftem 3D. Wykonanie tylko wybranego elementu metodą 3D czyni czapkę atrakcyjną i modną.

Czapki z własnym haftem

czapki z daszkiem z nadrukiem firmowym, czapki z haftem
czapki z daszkiem z nadrukiem firmowym, czapki z haftem
czapki z daszkiem z nadrukiem firmowym, czapki z haftem
czapki z daszkiem z nadrukiem firmowym, czapki z haftem
czapki z daszkiem z nadrukiem firmowym, czapki spanback z haftem
czapki z daszkiem z nadrukiem firmowym, czapki spanback z haftem

Czapki to element odzieży noszony na co dzień - latem z daszkiem, chroniące przed słońcem, a zimą ciepłe czapki dzianinowe. Potencjał czapek warto zatem wykorzystać w promocji swojej firmy. Najciekawsze i najbardziej pożądane mogą okazać się czapki z własnym fahtem lub nadrukiem, ponieważ zapewniają indywidualność pracownikom firmy i rozpoznawalność dla klientów np. placówek gastronomicznych. Niepozorne czapki z nadrukiem są bardzo praktyczne i rozwiązują kilka podstawowych problemów, z którymi mają do czynienia klienci np. restauracji lub baru. Pracownicy firmy będą łatwiej rozpoznawalni w tłumie, podczas imprezy plenerowej łatwiej znaleźć personel firmy.

 

 

Kolejny artykuł: 

Czapki reklamowe z nadrukiem firmowym na upalne dni

Logo – ciekawy element odzieży reklamowej z haftem i nadrukiem

T-shirt – najsłynniejszy elementy odzieży na co dzień

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space