Identyfikacja wizualna na odzieży reklamowej - blog - RAVEN

Identyfikacja wizualna na odzieży reklamowej

Odzież promocyjna

Każda przekazana nam grafika bądź projekt zrealizowany przez nasz zespół, traktujemy wyjątkowo. W końcu logo firmy to znak, który jest rozpoznawalny - musi więc być wiernie odwzorowany. Zawsze dbamy o to, by był wykonanie starannie i trwale. To, na co zwracamy uwagę to również miejsce, w którym dana aplikacja powinna się znaleźć. Emblemat ma być widoczny, ale nie powinien psuć estetycznego odbioru całego stroju. O ile odzież promocyjna może być swobodniejsza - jej rolą jest przecież zainteresowanie odbiorców, o tyle ubrania pracownicze powinny zachować mniej reklamowy charakter. Firmowe koszulki czy bluzy często są więc zdobione dyskretniejszym logiem. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii haftowane emblematy zachowują swój kolor i kształt nawet po wielokrotnym praniu.

Odzież reklamowa, odzież robocza

Odzież robocza czy promocyjna rządzi się swoimi prawami. Po pierwsze – musi być wytrzymała. To szczególny warunek w przypadku odzieży ochronnej, która ma zapewniać pracownikom komfort każdego dnia. Dobra jakość materiałów jest niezbędna. Odzież robocza czy firmowa ma być odporna, tak by nie trzeba jej było często wymieniać. To, co świadczy o tym, że nazywa się ją „odzieżą firmową” to również fakt, iż posiada unikatową identyfikację w postaci loga czy firmowej kolorystyki. Pomagamy w tworzeniu spójnej identyfikacji wizualnej na ubraniach.


Haftujemy na różnorodnych materiałach i elementach odzieży. Realizujemy hafty na koszulkach, kurtkach, czapkach i bluzach. Emblematy, które wykonujemy, umieszczamy zarówno na powierzonych przez Klienta materiałach, jak i własnych tkaninach takich firm jak Klopman, Otex czy filcach. Bogata gama kolorystyczna pozwala na indywidualny wybór dopasowany do potrzeb zamawiającego.

 

 

Kolejny artykuł: Ekologiczne materiały, czyli o bezpieczeństwie człowieka i środowiska

kontakt firma Raven

skontaktuj się z nami

48 42 650-97-60
raven@raven.com.pl

space
wycena Raven

Poproś o

bezpłatną wycenę

space